Jak spojit kabely

Od: Datum: 25.05.13 16:09 odpovědí: 6 změna: 26.05.13 17:22

Ahoj dala jsem rozbočovač na koaxiál a jedna televize mi jde a druhá nejde,a jak spojím dva kabely bez spojky,stačí ty dva kabely smontovat a zalepit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 25.05.13 17:07

Stínění se stíněním a střed ze středem, ale budou ztráty, spojka je lepší

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.05.13 18:17
Jak píše bmx. Spojit vnitřní dráty, zaizolovat, spojit vnější opletení (stínění) a přebalit alobalem. Jestli to nepůjde ani tak, budete muset koupit aktivní rozbočovač.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.05.13 20:51

Napište, kde berete TV signál. Rozbočením se signál značně zeslabí. Bastlit bych to nedoporučoval, rozbočovač stojí cca 30 Kč!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.05.13 00:45

Spojit to jde smontovat a slepit ale lepší je origo spojka na kabel např,,

http://www.altronik.cz/f-81-f-spojka-ff/d-72091/

http://www.altronik.cz/redukce-f-m-bnc-f/d-72496/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.05.13 10:02

To určitě nestačí.Ten rozbočovač signálu důležitý je.Pro zeslabení signálu je možné,že obě větve nemusí být zcela symetrické a jedna může signál více utlumit.Zkus obě větve z rozbočovače přehodit.,Někdy stačí jen maličko pootočit anténu,zvýšit její zisk..Pokud máte ještě původní anténu z analogu,nemusí vyhovět náročnějšímu příjmu.Také mívá negativní vliv předzesilovač u antény.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: krajcvajc7*
Datum: 26.05.13 17:22

Děkuji všem za pomoc,ale nakonec jsem přišla na to,že jsem to špatně dala do rozbočovače-uprostřed měl být kabel z antény a já ho měla ze strany.Obě televize jdou.A ten smontovaný kabel?Vnitřní kabely jsem zamotala a zatavila tavnou pistolí, pletivo taky propojila zalepila lepenkou.programy jsou v kvalitě a vše ja ok.Tak díky a všem přeji at jsou úspěšní jak já.Ahoj*tanec**palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.