O2 sim zdarma

Od: Datum: 23.05.13 16:30 odpovědí: 2 změna: 23.05.13 19:16

Dobrý den, chtěla bych si objednat od O2 sim zdarma až domů a potřebovala bych vědět, jestli někdo neví, zda-li budu mít 100% jistotu, že O2 neeviduje jména, kterým to číslo zaslala. Chci mít jistotu, že moje číslo bude čistě anonymní, že operátor si to moje číslo se jménem nezaeviduje.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 23.05.13 16:42

100% jistotu budeš mít tehdy, když půjdeš do nějakého O2 ´kiosku´ a SIMku si koupíš tam...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.13 19:16
avatar

Je to přesně naopak.

Při objednání SIMky zdarma musíte zadat jméno, příjmení, adresu a e-mail, (věk a telefon nejsou povinné údaje).

Objednáte-li na webu O2 SIMku zdarma, potvrzujete, že jste všechny údaje vyplnila pravdivě, a současně dáváte O2 souhlas k jejich použití zejména k marketingovým účelům (viz obrázek).

Zároveň potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami poskytování služby a se Všeobecnými obchodními podmínkami (VOP - doporučuji oboje stáhnout a pročíst).

Poslední znění VOP O2 jsem nečetla, ale součástí dřívějších podmínek býval i souhlas se spravováním osobních údajů a s jejich použitím k marketingovým účelům O2 a třetích stran.

Souhlas však můžete kdykoliv odvolat (viz zákon o ochraně osobních údajů). Chcete-li si SIMku objednat, klidně si ji objednejte, počkejte na její doručení a potom O2 doručte písemné odvolání souhlasu se správou osobních údajů a k jejich použití k marketingovým či jiným účelům. Současně O2 vyzvěte, aby Vaše osobní údaje zlikvidovala.

Stihne-li O2 Vaše údaje předat některým třetím stranám, budete muset svůj souhlas pravděpodobně písemně zrušit přímo u nich.

___ Poznámka: Já mám pro tyto účely zřízen "spamový" e-mail, který k ničemu jinému nevyužívám. Doporučuji si podobný zřídit, hodí se i pro případné registrace v různých portálech, hrách, fórech apod.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.