Kamarádka nabízí Ipod touch 2 generace 8g

Od: Datum: 22.05.13 20:02 odpovědí: 7 změna: 09.06.13 18:59

Dobrý den, kamarádka mi nabídla Ipod touch druhé generace 8g za 700 Kč, myslíte že se mi to vyplatí, prej je neponičenej :)

VŠEM DOBRÝM DUŠÍM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.13 01:52

Cenově by se to vyplatit mohlo, ale podle mne není moc dobré obchodovat s kamarády či přáteli.

Každý z Vás může mít o funkčním použitém Ipodu (o "neponičení") jinou představu a případná nedorozumění mohou vést k zániku kamarádství, což by podle mne byla škoda.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.05.13 12:33

Cena je to bezesporu dobrá, ale v každém případě je nutné počítat s rizikem, že přístroj vyflusne. Dále je potřeba zvážit, zda si raději nekoupit přehrávač jiných rozměrů, velikosti displeje.

Zjisti, proč ho prodává, jak je kamarádka situovaná, a zda se její výpověď může shodovat s tou objektivní. Poté si zjisti, za kolik se prodávájí ony sluchátka a nabíječka, a pokud za cenu vyšší než za kterou by jsi to koupil, tak neváhej.

Od: winer*
Datum: 23.05.13 13:57

Děkuji za vaše názory :) Ale prosím další co si přectou tuto otázku, aby na ní odpověděli, protože mě zajímají všechny názory... :D

Datum: 23.05.13 15:42

Pokud je kamarádka solidní a pořádná, tak bych tomu, že je nepoškozen věřil. Cena je velmi dobrá, takže jestli je ochotna i při úmrtí přístroje nějak pomoct nebo vrátit peníze a není to nějaká podvodnice, tak bych do toho šel. :)

Od: pace
Datum: 24.05.13 17:36
Děkuju kamarádka je ok ;) a odprodava ho protoze chce novejsi
Datum: 24.05.13 19:37

Tak to do toho jděte :).

Ohodnoceno: 0x

Od: pace
Datum: 09.06.13 18:59

Tak Ipod mám a je 16GB a je Super jsem rád že jsem do toho šel.. :)

A děkuji všem za odpovědi moc si toho vážim :D

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.