Namrzá lednička

Od: Datum: 05.08.13 16:23 odpovědí: 3 změna: 06.08.13 14:06

Dobrý den,
nerad bych se duplikoval otazku, par jsem jich tu podobných našel ale s jinším problémem. Jedná se o ledničku Candy (CFD 2466 model nevím určitě ale je hodně podobná) a dnes jsem ji čistil - vypojil ze zásuvky, vyndla vše ven i poličky apod... chvili nechal tak 30 minut aby led povolil vytřel jsem houbičkou a pak utěrkou do sucha a chvili nechal vyvětrat. Cca po hodině jsem ledničku tak zapnul a dal vše zpět do mrazáku a ledničku jsem měl danou na 1 (skladal jsem policky).
Mrazák se namrazil zachvili tak cca 30 min a už jsem citil že mrazí ale za to lednička ve vnitř na zadech vytvořila námrazaa zda se mi po 3 hodinách že nechladí a to mám daný na 4.5 a je tam vrstva ledu. Nevíte kde může být problém nebo jestli ta doba nachlazení je dlouhá s jedním kopresorem?
Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.13 16:27

4,5 je moc- nejideálnější je ani ne na 3 stupeň

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.13 19:33
avatar

Já po vyčištění nevětrám, protože se snažím utřít všechno dosucha. Přetřu i igelitové sáčky, ve kterých potraviny mám namražené. A co nejrychleji s nimi do ledničky a do mrazáku. Proto ani moc nečekám a škrabkou odrbu led a plínou vytřu dosucha. Pak nastavím na hodně silný výkon, 6. a asi po hodině snížím na 2, kterou mám ověřenou. ;) Myslím si, že jste měl potraviny příliš dlouho venku z ledničky a ony se ojínily. A to vlhko v ledniče rozprostřelo..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.13 14:06

Jestli jste taky vyčistil odtokovou dírku dole na zadní stěně pod námrazou.Někdy stačí prošťourat brčkem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.