Divné zvuky motoru pračky Indesit

Od: Datum: 11.05.13 23:41 odpovědí: 1 změna: 12.05.13 01:53

Dobrý den, koupil jsem si pračku Indesit IWSE 61251 C a již při prvním puštění dělá motor divné zvuky. Při ždímání nic slyšet není, ale při samotném máchání je slyšet takový praskavý zvuk v motorku. Tento zvuk se dá velice přesně připodobnit jiskření elektřiny, nebo zvuku jako když něco sváříte (ale ne tak hlasitě). Zvuk je slyšitelný pouze když je motorek v chodu a pouze při nižších otáčkách (máchání), při ždímání, jak jsem již uvedl slyšet není, ale možná kvůli většímu hluku motorku, který to přehluší, to nevím. Pračka je nová a je ještě v záruce, jde mi o to, zdali je tento zvuk normální, abych nereklamoval něco, co je v pořádku. Kromě tohoto divného zvuku pračka pere normálně, otáčky nekolísají (jedou podle programu), není cítit spálená elektrika, ani při otáčkách 1200/min, ani když jsem zkusil prát na 1,5 hodinový program. Krom toho divného zvuku se zdá být pračka v absolutním pořádku. Prosím pokud někdo máte tuto pračku, podobnou, nebo máte jakékoliv zkušenosti s touto problematikou, budu velmi rád za nějakou reakci, je to moje první "moderní" pračka a tak nevím na čem jsem. Za reakce předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.13 01:53

Já mám Indensit snad 6 let, měnil jsem ložiska, v motoru uhlíky a také začaly nyní ty zvuky jak popisujete. Vše jsem kontroloval a snad to vydává řemen, jak přeskakuje ve vodících drážkách. Pračky jsou zdroje podivných zvuků. Tyhle zvuky registrujte neznepokojujte se, vždyt máte záruku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.