Přenos obrazu na externí zařízení z MT

Od: Datum: 10.05.13 20:39 odpovědí: 9 změna: 11.05.13 16:51

Dobrý večer, prosím na co si dát pozor při koupi mobilního telefonu. Chci od něj aby přenášel obraz na externí zařízení po zapojení např do televizoru měla by to být technologie MHL nebo tak nějak, ale to nikde ve specifikacích , parametrech nenacházím. Děkuji za rady jak takový telefon poznat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.13 20:44

Každý smartmobil s wifi + software DLNA sever

Ohodnoceno: 0x

Od: kolok
Datum: 10.05.13 21:45

Myslím přenos pomocí kabelu( např. menu co je v telefonu se přenese na mnohonasobně větší diplay. televizoru).

ps:uniká my smysl s wifi a server.

Datum: 10.05.13 22:08

Pak tedy mobil musí mít mini HDMI, HDMI, Display port, DVI, mini DVI,... konektor pro propojení s monitorem, TV. Co máte za mobil nebo se chystáte koupit?

Datum: 10.05.13 22:39

chystám se koupit... max investice 5000Kč, 4GB RAM, klidně pošlete odkaz na konkretní model dík

Datum: 10.05.13 21:50

Například zařízení od Samsungu používají technologii zvanou "All Share Play", kdy se s pomocí domácí sítě sdílí multimediální soubory.

Já takhle například přehrávám videa a fotky ze svého telefonu v televizi. Telefon je k domácí síti připojen přes wi-fi, TV normálně kabelem.

Datum: 10.05.13 22:41

wifi nemáme a nehodlám používat. Díky

Datum: 10.05.13 22:12

Mám Nokii N900 a ta prý umí posílat obraz přes vestavěný 3,5mm jack a speciální kabel. Nicméně na dnešní dobu už je to pro všechny lidi mobil cihla, šunka a já nevím co všechno , ale mě stačí.

Datum: 11.05.13 16:51

Kolok, žádný z představených telefonů nemá 4GB RAM, pokud si to nepleteš s vnitřní pamětí... Jinak ano hledej MHL propojení. Ve specifikacích to většinou je.

Třeba TADY v položce konektivita.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.