Pomalé načítání videí na YouTube

Od: Datum: 01.05.13 20:43 odpovědí: 2 změna: 01.05.13 23:36

Ping:21 Download:22 mbps,Upload 2mbps - a video na YouTube se mi v 1080p velmi pomalu načítá.Dříve se mi načítalo rychleji,a to jsem měla o něco pomalejší internet.Jiný prohlížeč jsem zkoušela (používám Chrome),ale stále nic... Neví někdo,prosím,jak to spravit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vl®
Datum: 01.05.13 20:52

Zkus vymazat cookies a historii.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olinlitomericko
Datum: 01.05.13 23:36

Mám nainstalovaný CCleaner http://cistenipocitace.cz/ v základní "zdarmaverzi" . Je i v češtině a čistím registry a historii. Je to obdoba vymazání historie u prohlížečů. Většina nastavení už je ideálně přednastavena, ale je tu i nastavení pro profíky nebo pokročilejší . Dokud jsem neměl CCleaner, tak se počítač časem zpomaloval (v pohodě do roka na XP Home, že jsem přeinstaloval Oper.System). Další je DEFRAGMENTACE DISKU-srovnání dat na harddisku-program je součástí O.S. v počítači. To by taky mohlo zrychlit chod . Jinak je něco s připojením na NET.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.