Závěs na dálkové ovládání

Od: Datum: 30.04.13 18:21 odpovědí: 2 změna: 30.04.13 19:44

Zdravím, chtěl jsem se zepzat: chtěl bych nějakým způsobem udělat z mých normálních závěsů závěsy řízené ovládaním (tlesknutí, nebo dálkové ovládaní, nebo klasické normální ovládání) chctěl jsem se zeptat, jestli vás nenapadá náhodou způsob, jakým by to šlo udělat. Nechci dělat nějaké hlubší zásahy do bytu, je nějaké lehčí řešení? Díky předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.04.13 19:13
Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.04.13 19:44

Buď koupit hotové řešení, nebo pokud jste kutil, můžete si vyrobit vlastní. Napadá mě řešení s 1-2 eletromotorky, lankem, ovládáním jaké se dá dnes koupit za pusu - spínají se tím třeba zásuvky. Lanko povede přec celou šířku okna 2x (bude to uzavřený kruh), svorkami k němu přichytíte konce závěsů, každý na jedné půlce lanka, aby při jeho pohybu na jednu stranu se oba zaráz odtahovaly/zatahovaly. Pro větší komfort mohou být na koncích spínačové dorazy. Jestli chcete, nakreslím schéma.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.