Samsung Galaxy Mini 2 a navigace

Od: Datum: 27.04.13 08:52 odpovědí: 3 změna: 28.04.13 13:13

Zdravím,

Před časem jsem koupil mobilní telefon Samsung Galaxy Mini 2 a tarif s neustálým připojením na internet. Je v něm i navigace, kterou jsem odzkoušel a je funkční. Dotaz ovšem spočívá v tom jestli je potřeba koupit nějaké offline mapy či aplikaci. Mám takové tušení, že navigace využívá připojení k internetu, aby fungovala. Nezkoušel jsem připojení vypnout a pak zkoušet navigaci jestli stále funguje. Má někdo zkušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavelekondrej
Datum: 27.04.13 08:57

Pokud chcete, aby navigace fungovala i bez připojení na internet budete si muset zakoupit nějaké offline mapy. Myslím, že Google mapy vám bez internetu nenajdou žádnou adresu (alespoň mě ne). Já používám např. Sygic (

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.04.13 09:43

Dobrý den, Samsung Galaxy Mini 2 má GPS modul, takže navigace sama o sobě internet nepotřebuje, což je rozhodně velká výhoda. Internet budete potřebovat pouze při stahování map, pokud je chcete. Při používání navigace by měl jít internet normálně odpojit - nemá vliv na funkčnost navigace.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.04.13 13:13

Dobrý den,

Stahování map probíhá v jakém případě? Na nějaký můj potvrzený pokyn k aktualizaci či stažení map nebo samovolně? Například pokud zadám cestu Brno-Znojmo, tak se přepočítá cesta, zapne hlasová navigace a je to. V tomto případě se mapy asi nestahují, že?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.