Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů

Od: Datum: 27.04.13 07:15 odpovědí: 11 změna: 29.04.13 09:28

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká universální bezdrátová nabíječka mobilních telefonů? Nějaká dobrá. Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.04.13 07:28

Indukční, nebo solární.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.04.13 07:49

Indukční i solární.

Od: sarkaona*
Datum: 27.04.13 07:53

Liščí ocas

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.04.13 09:56

Dobrý den, existují takové nabíječky, ale kombinace solární i indukční by stála možná i několikanásobně víc než ten mobil, takže Vám dám odkazy na zařízení každé extra.

http://www.maximin.cz/nabijec…mobilni-telefony-1100mah.html Zde si můžete vybrat z velké škály univerzálních solárních nabíječek pro mobily.

Indukční nabíječky vyrábí firma SplashPower, takže možná se Vám nějakou podaří sehnat na jejich stránkách. Já našel pouze na iPhone.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.04.13 10:23

Mě ten odkaz na ten maximim.cz nefunguje, píše mě to, že obchod není z této země přístupný.

Od: bmbx®
Datum: 27.04.13 13:31

Na bezdrátové indukční nabíjení musí být mobil už vyroben, nebo dodatečně upraven. Jelikož úprava obnáší doplněk na zadním víku, nebo zabudování do vlastní baterky a ta je pak o to menší tak opravdu nechápu přínos takové "frajeřiny" *haha**haha*:D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.04.13 12:52

had186:

Ano, krásná blbůstka, půl dne se s tím musí točit a mobil se nabije tak na 5 minut provozu :D

Od: fribble*
Datum: 28.04.13 18:44

To je vychytávka k upevnění rodiny - ty točíš a manželka se baví o barvě nehtů ...

Od: speedy1607
Datum: 29.04.13 07:53

Přímo nabíječku to nevím...ale třeba pomůže "záložní" zdroj energie. Vyhrál jsem ho v soutěži a jsem spokojen. Jakmile mám vybitý mobil a nemám možnost připojit mobil do sítě a nabít si ho, připojím ho na toto zařízení...mám tak k dispozici dalších 5 hodin fungování telefonu. Navíc to jde použít i na další elektrická zařízení, třeba pro MP3 nebo navigaci. Je to jedna z možností, jak získat energii a prodloužit si dobu provozu...zvažte sami ;)

Datum: 29.04.13 09:28

Jo, záložní zdroj není špatná věc, taky jej někdy používám, ale ono je podstatně lepší si koupit do mobilu další akumulátor. Zabere méně místa a když mi náhodou dochází energie v mobilu, tak aku prohodím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.