Internet v mobilu

Od: Datum: 25.04.13 18:00 odpovědí: 2 změna: 25.04.13 23:40

Dobrý večer. Mám telefon s připojením Wifi. První den jsem zkoušel v bytě připojení wifi. Připojení šlo i seznam na displeji ale další dny připojení již nejde.Na displeji se mi zobrazilo jménem připojení 2 učastníku na wifi. Podle mne mne zablokovali abych nepříjímal signál wifi ktrý si platí. Jaž k to vlastně je? Mám telefon Bleckberry 9320. Když přijdu do restaurace s připojením wifi tak se připojím a je to. Bydlím v panelovém domě. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.13 18:43
avatar

Pokud jsi se píchl na wifinu k sousedům, tak jsi jim vpodstatě "kradl" internetové připojení, které si oni platí. V restauraci pokud je dostupná wifi síť, tak ji přímo zákazníkům nabízejí jako bonus.

doplněno 25.04.13 18:45:

Dá se to přirovnat třeba k třešním. :D Pokud budeš chodit na třešně k sousedovi na dvůr, tak z toho asi moc radost mít nebude, pokud ale půjdeš někam do přírody kde to nikomu nepatří, tak je to všem fuk.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.04.13 23:40

Dobrý den, pravděpodobně na to sousedé přišli a svůj vysílač Wifi si zaheslovali. V restauraci je Wifi zdarma jako přídavek při návštěvě. Moje doporučení, kupte si taky Wifi router- je to skvělá věc. :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.