Restart pračky Bosch Maxx40

Od: Datum: 24.04.13 14:28 odpovědí: 9 změna: 07.11.14 08:51

Dobrý den, přestala mi prát pračka .. napustí , projede program a vypustí .. prosím o radu .. Děkuji Ivanuska76

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.13 16:07

Už jste mluvila se servisem? Udělejte to, vyličte závadu, poslechněte si, co vám nabídnou. Dcera takhle dala řeč se servismanem a po několika konzultacích jí přeprogramovali část programu. Za 1.600 kč. Řekli, že pračka bude odhadem fungovat 4-5 let bez problémů.;)

doplněno 24.04.13 16:08:

Zkusila jste ji vypnout a vytáhnout šňůru ze zástčky? Někdy to pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivanuska76
Datum: 24.04.13 17:19

Děkuji moc , asi to budu muset udělat , taky si myslím, že je to programem.. uvidím..

Vypnout a vytáhnout šňuru jsem zkusila několikrát . Takže bude asi opravdu nuté zavolat servis ..

Děkuji moc za reakci na mou otázku .. Hezký den Ivanuska 76

Od: smula
Datum: 07.11.14 08:51

za 10let co ziji v CR jeste jsem ne slysela aby servis nekomu opravil pracku tak aby fungovala spravne a bezproblemove.Za 800 vam servisak sdeli ze je pracka na vyhozeni i kdyby vadna soucast stala 20kc, prip si je muze odvezt zdarma samozrejme jakoby na likvidace.

Upozornění od sys ladinpraha 07. 11. 2014 08:56:43
!Pravidlo Z1: je zakázáno psát nesmyslné odpovědi a otázky nebo úmyslně poskytovat špatnou radu.

Od: olaf71*
Datum: 25.04.13 07:06

podle popisu závady nevidím problém. dám prádlo, zavřu,pračka napustí vodu, projede program (praní) a nakonec vypustí. co by ještě měla dělat? uvařit kafe a upéct bábovku? :-D

nebo jsem nechápavý. když to pochopím, tak skočím za serv.technikem vedle do dveří a zeptám se ho, kde je problém.

Datum: 25.04.13 07:30

olaf, kdyby pračka ještě mezi napuštěním a vypuštěním vyprala a vymáchala a vyždímala, bylo by to super!;)

Ohodnoceno: 2x

Od: ivanuska
Datum: 25.04.13 09:46

@babkazov pochopila děkuji ..

Olaf71 ... napustí ...ohřeje vodu ...vypustí... ... nepere.. neždíme .. ale kdyby uvařila kafe a upekla bábovku bylo by to super .. *smich*

Datum: 25.04.13 15:13

OK. zítra zjistím přímo od servisáka Bosch

doplněno 25.04.13 15:17:

ještě k tomu praní. není to moje parketa, asi bych lépe zvládl tu bábovku s kávou ;)

Datum: 26.04.13 11:19

takže,pokud se neroztočí buben, bude závada na motoru. jestliže bude slyšet praskání, tak jsou na výměnu jen uhlíky, i když ta cena je slušná (1400kč). pokud by byl celý motor, tak jste tam za bůra

Od: ivanuska76
Datum: 26.04.13 12:00

Olaf71 moc děkuji tak to byl byl ten buro, takže nová vyhrála .. oprava se nevyplatí pár korunek se přidá a bude ..

Děkuju moc za ochotu a až se porouchá ta nová za pár let je to spotřební zboží tak písnu o radu .. je super, že tu někdo tak ochotný je ..že skátne do vedlejších dveří o radu a pošle dál Díky a krásný zbytek léta .. Iv.*placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.