Nokia lumia 520

Od: Datum: 19.04.13 20:16 odpovědí: 5 změna: 20.04.13 18:43
Nevite kdy bude mozne u nas koupit tel nokia lumia 520?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.13 20:19

Koncem května by se měl dostat na náš trh. :)

Ohodnoceno: 2x

Od: janourecek*
Datum: 19.04.13 20:25
Tak to ted budu mit tezke rozhodovani zda si pockat na nokii nebo si ted koupit samsumg galaxy ace :-o nevim, nevim. Co by jste mi poradili co se vlastnosti tyka?
Datum: 19.04.13 20:37

Rozhodně tu Nokii, tento typ Samsungu už je dnes starší a jsem si jistý, že Nokia pošlape svižněji, ale záleží na tom, co Vám vyhovuje. Windows 8 x Android, záleží jen na Vás.

Ohodnoceno: 0x

Od: pearmonik*
Datum: 20.04.13 16:11

galaxy ace je srot, jestli chces levny a rychly telefon, tak nekupuj ani lumii ale zkus http://www.pandawill.com/feit…ront-camera-white-p72955.html nebo si priplatit za nexus 4 nebo galaxy s3. Na androidu vice aplikaci i zadarmo a obrovsky vykon, u galaxy s3 to malinko brzdi software vyrobce ale tez ujde

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.04.13 18:43

Feiteng? Co to má být? Tak tohle bych nevyměnil ani za kafe z automatu, natož koupil za takový peníz. Než tohle tak radši ten Galaxy Ace, ale já jsem doporučil Lumii.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.