Karta do satelitu

Od: Datum: 17.04.13 18:35 odpovědí: 7 změna: 17.04.13 23:38

Mám starou satelitní kartu od GITALu a už mi na ní nehrají programy. Když zadám číslo karty na stránce skylink.cz tak mi vyskočí toto:

Satelitní platforma: CS Link

Typ kódování: CryptoWorks

Zúčtovací měna:

Servisní poplatek zaplacen do: 01.09.2012

Je tam nabídka prodloužit a cena 348 Kč.Na stránkách, ale píšou, že karty CryptoWorks už nejsou podporovány a jsou teď karty Irdeto, tak právě nevím, jestli to stačí zaplatit, nebo musím mít i novou kartu. A za tu novou kartu se kromě ceny karty platí ještě ten registrační poplatek? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.04.13 19:47

Musíš mít novou kartu Irdeto, ale když máš starou registrovanou kartu, můžeš si koupit tu kartu za 600Kč a taky musíš mít satelitní přijímač, který Irdeto podporuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.04.13 21:07
Máš v tom trochu zmatek.
Karta VÝMĚNA za cenu 600Kč slouží jako náhrada za starou kartu Cryptoworks. Jedná se ale o kartu typu ICE, funguje tedy nejen v Irdeto ale i v Cryptoworks čtečkách. Nový receiver tedy netřeba.
Vtip je v tom, že stará karta musí být AKTIVNÍ, musí mít tedy zaplacený SER-PO. A to karta tazatele NEMÁ! Takže tazateli nezbyde nic jiného než zaplatit ser-po na staré kartě a poté si koupit kartu VÝMĚNA, která je na rok od servisního poplatku osvobozená. Po její registraci Skylink starou kartu vypne.
doplněno 17.04.13 21:20: Ještě dodatek:
Cryptoworks stále funguje u "neplacených" programů (nabídka DIGITAL), tedy s výjimkou slovenské WAU. Takže po zaplacení ročního ser-po by šlo počkat rok a teprve poté koupit kartu VÝMĚNA. Jenže společnost M7 která je provozovatelem Skylinku se nedávno vyjádřila v tom smyslu, že Cryptoworks co nejrychleji, zřejmě do konce tohoto roku, vypne. Taková karta by už potom nešla aktivovat (Skylink by možnost prodloužit ser-po u všech Cryptoworks karet vypnul)! Tazatel by si musel koupit novou IRDETO kartu a nový přijímač.
Ohodnoceno: 2x

Od: dejvi
Datum: 17.04.13 22:04

Díky za vyčerpávající odpověď ;) Jde mi jen o balíček digital. A když si budu chtít tu vyměněnou kartu registrovat, tak platím ten poplatek 1000 Kč, nebo je to jen u nových karet?

Datum: 17.04.13 22:13
Přeregistrace ze staré karty na kartu VÝMĚNA je na webu Skylinku zdarma. Zaplatíš jen 600Kč za samotnou kartu.
doplněno 17.04.13 22:22: Tak a teď je na to dokonce zase nějaká akce, můžeš jí mít za nižší cenu a 2 měsíce pár placených kanálů zdarma.
http://www.skylink.cz/novinky…oworks-s-bonusem-25-cz34.html

Od: jirbar*
Datum: 17.04.13 21:22

No pokud bys sháněl novou Irdeto (což ale může znamenat i nový satelit) tak by se mi možná ta stará hodila za rozumnou cenu.

Od: zabu
Datum: 17.04.13 23:23

Karty výměna už nejsou. Jen se doprodávají staré zásoby. Nově místo toho jsou to karty M7, viz tady:

http://www.skylink.cz/dekodovaci-karty-21.html#V%C3%BDm%C4%9Bna+karet

Datum: 17.04.13 23:38
Je to jeden a tentýž typ karty. Akorát už se nejmenuje "Skylink VÝMĚNA" ale "VÝMĚNA M7".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.