Samsung S3 - google play

Od: Datum: 17.04.13 12:51 odpovědí: 6 změna: 18.04.13 10:27

Prosím o radu. Přivezl jsem si Samsmung S3 z Číny. Je tam sice nainstalovaný Google Play, ale čínský. Nefunguje tam synchronizace s google účtem a celkově tam přes to nenajdu všechny aplikace. Je nějaká šance, jak do toho dostat Google Play standardní (evropský)? Jinak telefon funguje solidně, bez problémů. Moc děkuju za odpověď!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.04.13 13:04

zřejmě jste si zakoupil kopii telefonu která neobsahuje oficiální google play. Pokud je to tak máte smulu protože neexistuje cesta jak do nepodporovaných zařízení funkčně přidat podporu oficiálního google marketu. Pokud jde o originální telefon jen s čínským Android systémem pak máte možnost stáhnout si Evropskou Flash telefonu a telefon přeflešofat. Tím z něj defakto uděláte evropský ze všemi přednastavenýmy aplikacemi.

Ohodnoceno: 2x

Od: sob4
Datum: 17.04.13 13:36

Moc děkuji za rychlou odpověď! Co přesně znamená, prosím, stáhnout si Evropskou flash telefonu a telefon přeflešovat? Můžu to zkusit. Maximálně to nepůjde. Ještě jednou moc díky!

Datum: 17.04.13 14:04

falsh znamená vlastně uplné přepsání paměti telefonu a nahrání jiné verze sytému který telefon řídí. Zkláda se s několika ne zrovna jednoduchých kroku. Pokud jste pouze uživatel doporučuji telefon zanest do nějakého střediska kde odblokovavají telefony nebo kde provádí opravy telefonu a na takovém místě by vám měli byt schopni telefon přehrát. Mnohdy si užetříte spoustu trépení a nervu. Neuspěšné flash telefonu totiž z přístroje muže udělat pouze težítko.

Ohodnoceno: 2x

Od: sob4
Datum: 17.04.13 14:45

Tak je to jasný. Přehrát software jsem už u těchhle expertů zkoušel. Samozřejmě mi řekli, po tom co to vyzkoušeli, že to nejde. Že se jim ten telefon nehlásí jako S3, tak s tím nemůžou nic dělat. Jedině najít někoho, kdo by to dokázal nějak "neofiko cestou"...

Datum: 18.04.13 10:27

pak s tím podle mě nic neudělaš nemáš podle mě samsung ale nějakou jeho kopii a tu originálním sw neflešneš to je přesně rozdíl mezi levnýmy napodoběninamy a originály. Obávam se že na takový telefon provoz google obchodu nerozjedeš.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.04.13 20:46
Mrkni na fórum androida, tam ti poradí, kde českou verzi sehnat. Tohle uz jsi mohl vyřešit přímo u prodejce, Čína běžně dodává telefony s češtinou a google play .
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.