Myčka Baumatic nejde otevřít

Od: Datum: 07.04.13 14:20 odpovědí: 2 změna: 08.04.13 16:05

Zdravím, mám problém s myčkou nádobí Baumatic BDW1W, že nejde otevřít. Je to ten tep myčky, který má u rukojeti otevírání pojistku, která se musí zmáčknout. Ovčem jak máčkám ať mačkám, nejde otevřít a přitom myčka funguje tak, jak má - myje. Jsem novým nájemníkem bytu a už to tak od předchozích nájemníku bylo. Majitel bytu je bohužel teď pracovně mimo, aby toto řešil. Pokud je to jen nějaká prkotina, myslím, že bych to zvládnul sám opravit. Jen bych potřeboval vědět, jak se do myčky nenásilně dostat, abych nemusel volat servis. Předem děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.13 21:03

Asi v ní zůstala voda, proto nejde otevřít.

doplněno 07.04.13 21:06:

Zkuste ji spustit na nějaký krátký program, třeba se odblokuje.

Ohodnoceno: 0x

Od: salvador
Datum: 08.04.13 16:05

Tak to nepomohlo... Dle toho, co jsem se dočetl v návodu, by u této myčky měly dvířka jít otevřít i za mytí. Jakmile dveře otevřu, cyklus se zastaví a až je zavřu, po 10 sekundách se zase mytí rozeběhne. Problém je v tom, že dveře otevřít nejdou. Zřejmě mechanická závada, kterou bych snad zvládl opravit i bez servisu. Jen potřebuju vědět, jak se nenásilně do myčky dostat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.