Bazarový iPhone z eBay.com

Od: odpovědí: 2 změna:

Ahoj,dívala jsem se po bazarových iPhonech na eBay,například iPhone 5 16GB,perfektní stav,za 3000kč (zablokovaný službou Sprint,tohle neřešte) Feedback na prodejce je 100% pozitivní. Ale jelikož na eBay musíte platit kartou předem,tak mě zajímají vaše názory,jestli by jste do toho šli,nebo ne.Když ne,proč.Děkuji :)

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Já bych do toho teda nešel, peníze předem bych neposílal vůbec, jako neříkám, že eBay nemůže být lepší než aukro.cz, ale taky jde o to jestli by se Iphone5 dalo odblokovat na české operátory, taky je potřeba si uvědomit jak byste vymáhali peníze v případě nějakého problému.

 


0x
avatar totak
Za 3000 ti prijde čínská kopie. Jestli máš strach o peníze tak slušní prodejci na ebay většinou akceptují platbu PAYPAL. Myslím že paypal si dokáže od tebe stáhnou peníze ale prodejci je vyplatí až po určité době. Když platbu stornuješ protože zboží nepřišlo do určité lhůty tak se ti peníze vrátí. Jestli prodejce akceptuje paypal podívej se na fórum česká paypal poradna jestli to s odloženou platbou ještě funguje. Abych ti náhodou nekecal.
doplněno 07.04.13 17:55: Nepíšeš o kterou ebay jde. Jestli o americkou nezapomeň že zboží posílané ze zemí mimo EU podléhá dodatečnému zdanění takže k ceně musíš přidat 600 a cca 120 si za zastupování v celním řízení řekne pošta.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]