Tiskárna

Od: Datum: 06.04.13 19:49 odpovědí: 3 změna: 06.04.13 20:56

Zdravím. Dnes jsem si řekl, že si vyčistím PC od prachu, tak jsem ho rozložil a vysál prach, vše vyčistil, složil a vše poté jelo, jak má.. Ovšem až na tiskárnu. Vždy jela, ale nebyla tam možnost ke scanování. Tiskárnu mám "HP Photosmart 5510", windows 7, 32bit systém. Kamarád mi poslal ovladače.. (http://h10025.www1.hp.com/ewf…&lc=cs&dlc=cs&product=5063582) link a tiskárna mi zmizela úplně. Tak jsem vyhrabal originál CD a píše mi to, že nemám připojenou tiskárnu k PC, přesně že mám připojit hranatý kabel k tiskárně a plochý k PC, přitom vše je zapojené, jak má být. Prostě mi nejdou nainstalovat ovladače, což je divné.. Nevíte někdo, co s tím? Předem děkuji..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: prochy35*
Datum: 06.04.13 20:01

zkusil jste po instalaci restart?

Je pravda že HP zůstává v registrech a vzniká problém s přeinstalací. Zkuste revounninstaler, najděte vše od HP a smažte a znovu nainstalujte :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.04.13 20:19

Neodpojil jsi omylem něco?

doplněno 06.04.13 20:58:

Myslím uvnitř PC.

Ohodnoceno: 0x

Od: pavelkouril*
Datum: 06.04.13 20:56

Ne, jen jsem vypojil kabel od PC a poté ho opět dobře zapojil..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.