Vodafone- internet do mobilu

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den pořídila jsem si Iphone 4 a k němu Mikor Sim kartu, včera i dneska mi od Vodafonu přišlo, že jsem zahájila "využívání internetu do mobilu na den" . Wifi mám vyplé, tarif nemám, jedu na kredit. Co mám dělat, jak tu službu mám odstranit. Já nechci aby mi denně brali kredit za službu kterou nevyužívám.

V rohu mám nápis 3G. Co s tím? Děkuju;).

8 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar ben

Dobrý den, také mám stejného operátora a SIM na kredit. V mobilu Motorola jsem si musel vytvořit profil a do něho zadat správné údaje pro připojení k internetu. Službu jsem si vyzkoušel (bylo to za 17 Kč na 24 hodin) a zjistil jsem, že to nevyužiji. Vytvořil jsem v mobilu další profil a tam zadal špatné údaje, aby nemohlo dojít k připojení. Tento profil tam mám jako výchozí, mám klid a správný profil je jen jako možnost do budoucna, kdybych se chtěl připojit. Pouze jsem tenkrát dostal od Vodafone SMS, jestli mám problém s připojením, abych je kontaktoval a na to jsem nereagoval. Takže doporučuji v mobilu nastavit pro připojení k internetu nesprávné údaje a nemůže dojít k aktivaci této služby. Zdravím!

Mohlo by to jít i přes internetovou vodafone samoobsluhu

 


1x

No jo Iphone a jeho systém na vysávání dalších peněz. Iphone nemám, tak ti moc neporadim, jen vim, že tam mají samé placené služby a Apple peníze tuze rád :(

doplněno 04.04.13 23:01:

Mělo by to jít zablokovat přes SMS s uvedením spec. kódu nebo zavolat na live operátora a s tím to zablokovat

 


1x
avatar lidus

Já mám sice starou Nokii, nejedu na smlouvu ale rovněž mi přišla SMS od Vodafonu, že jsem zahájila internet v mobilu na jeden den, ten den sem si užila a bylo to zadarmo, další den mi přišla SMS zda chci službu aktivovat a návod jak to udělat, neudělala jsem nic a v pohodě.

Vodafone už sice není tak dobrý operátor jako byval za časů kdy byl oskarem ale z těch dob mu přece jen zbyla jedna dobrá věc kterou ostatní operátoři nedohnali a to jeho bezkonkurenční samoobsluha. Než se dobývat na živou "hubu" na zákaznické lince je stokrát lepší si v klidu prolézt samoobsluhu a veškeré datové přenosy zakázat.

 


0x

Wifi s tím nemá ´co dělat´ - to si naopak zapni, abys mohla browsdat na domácí wifi síti (máš-li) a nebo free hot-spotech, wifi datové přenosy (běžně) neplatíš.

Zavolej si na operátora (*77, *608) a nech si vypnout datové přenosy přes jeho síť.

Nápis 3G znamená, že se pohybuješ v místech pokrytých signálem 3G (mobil jej detekuje) - bez ohledu na to, zda jsi nebo nejsi připojena.

doplněno 04.04.13 21:55:

Nech si spojit živého operátora - s ´plechovou hubou´ se nebav... ;) Už jsem to dlouho nezkoušel, ale fungovalo zmáčknutí nuly - v momentě, kdy ti automat nabízí nějaké volby. Pokud se ti to nepodaří, budeš muset přímo na pobočku Vodafone.


Dobrý den zavolala jsem tedy na toto číslo, dostala jsem se až k Internetové službě" povědělo mi to že využívám internet na den, ale pak už jen jestli si chci objednat další internet D: Nikde se mě neptalo jestli chci tyto služby vypnout.

 


0x
avatar mikihans

Nějak by měl jít v telefonu přenos dat zakázat, ale nejjistější bude zavolat operátorovi, nechat se spojit s člověkem, říct co chcete a on Vám internet deaktivuje.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]