Jak se přihlásit do Google Play?

Od: Datum: 02.04.13 15:22 odpovědí: 26 změna: 24.06.16 15:12

Ahoj,Pomůžete mi prosím někdo? :(

Když si chci stáhnout na svůj mobil Hru Pou tak se mi ukáže že jsem eště doposud nepoužívala aplikaci Google Play.

Zobrazí se mi tohle :

Do aplikace Obchod Google Play jste se v tomto zařízení dosud nepřihlásili pomocí tohoto e-mailového účtu.

Chyba "Do aplikace Obchod Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste se v tomto zařízení dosud nepřihlásili pomocí tohoto e-mailového účtu. Další informace." se na webu Google Play zobrazí v případě, že:

• Váš telefon nebo tablet není podporované zařízení. Váš telefon či tablet nelze na seznam zařízení na stránkách play.google.com žádným způsobem ručně přidat. Web Google Play nebudete moci používat.

• Pokoušíte se použít web Google Play, ale v zařízení jste dosud nepoužili aplikaci Obchod Google Play. Po použití aplikace Obchod Google Play v zařízení může trvat několik minut, než se příslušný telefon nebo tablet zobrazí na webu play.google.com. Pokud v zařízení nemáte aplikaci Obchod Google Play předem nainstalovanou, požádejte o pomoc svého operátora nebo výrobce.

• Pls poradte

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.13 15:32

A prověřila si bod 1? Podporuje tvůj mobil Poua?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.04.13 15:36

Ano podporuje :( ale prostě se mi tam zobrazí:Do aplikace z ObchoduGoogle Play jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto emailového učtu :(

Datum: 02.04.13 15:45

A je to tedy pravda nebo ne?

Datum: 02.04.13 15:48

Co je pravda?Nebo co?

Datum: 02.04.13 17:31

Je to zařízení registrované na ten účet?

Datum: 02.04.13 20:34

Ale já nwm doufám normálně jsme se přihlůásila ppřes Gmail :(

Datum: 02.04.13 19:11
Znova si to prosimte poradne precti a zjistis , ze nemas vytvoreny ucet na google play...

Datum: 02.04.13 20:33

Ehm mam a ty si pořádně přečti otázku!

Tam mi píšou že tento účet dosud nebyl registrován na tomto zařízení a nwm co s tim :(((

Pls poraďte mi už někdo něco :(

Datum: 02.04.13 21:47

Klid

Pokud jsem to dobře pochopil, zkus to ještě jednou (teď nebo třeba až zítra), možná už to půjde.

doplněno 02.04.13 21:48:

Podporované Xperie:

• Xperia Acro

• Xperia acro S

• Xperia Arc

• Xperia Go

• Xperia GX

• Xperia ion

• Xperia miro

• Xperia Neo

• Xperia Play

• Xperia SX

• Xperia T

• Xperia tipo

• Xperia U

• Xperia X10

• Xperia X10 Mini

• Xperia X10 Mini Pro

• Xperia X8

• Xperia Z

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.04.13 21:11
Ahoj, koukám, že nevíme ani typ telefonu. Prosím upřesni ho.
Jako první bych zkusil účet google odstranit z telefonu, vypnout ho, zapnout, a znovu zadat
doplněno 02.04.13 21:12: Pokud máte více účtů, pak smažte vsechny

Datum: 02.04.13 21:27

Je to Sony Ericsson Xperia

Datum: 02.04.13 21:31

Xperia má asi milión modelů, zkuste být konkrétnější.

Datum: 03.04.13 22:01

Sony Ericsson Xperia Acro :( ale nwm proč to nefunguje prostě nwm jestli jako ... přihlásila jsem se na Google Play pomoci G-mailu :(

Datum: 03.04.13 22:02

Zítra na mě večer počkej na Google+, něco vymyslíme ;)

Datum: 03.04.13 22:04

Když se přihlásíte do Google play, zmáčknete pravé dotykové tlačítko (menu), měla by tam být položka účty.

Je tam ten Váš?

Datum: 03.04.13 23:42

Nebo se to dá zjistit také zde https://play.google.com/store/account na záložce Nastavení. V seznamu musí být uvedeno příslušné zařízení (+ datum registrace a datum posledního přístupu na Google Play). Je tam?

Datum: 04.04.13 19:30

Tam se píše není žádné připojení ale to nedává smysl :(

Datum: 04.04.13 20:00

Přihlaš se na Google+, něco ti napíšu. Nechci to řešit tady, ať sem zbytečně nepíšu případné další nefunkční postupy.

Od: figuto
Datum: 18.05.13 11:15

Ahoj, mám stejny problem s prihlasenim na google play... Resim to uz tyden a porad sem nic nobjevil. Uz nevim co s tim..:(. Mohl bych se prosim zeptat zda jsi to nahodou uz nerozhejbala a pripadne jak? Dekuji, Tom, Brno ;)

Datum: 19.05.13 11:03

uz sem na to prisla...

Kdyz zapnes mobil tak mas na plose Google Play a tam se ti zobrazi ze pridas ucet a pak uz stahujes :)

Od: jirbar*
Datum: 19.05.13 11:48

Mělo cenu kupovat chytrý mobil? Dle té diskuze to vypadá, že problémy teprve nastanou. Jistě budeš chtít root.

Datum: 21.05.13 17:37

Proč ROOT? Lidem, kteří mají problémy se spárováním google účtu root nijak nepomůže..

Od: jirbar*
Datum: 21.05.13 20:37

Nepochopil. Právě proto, že si neporadí se spárováním. Uslyší že kámoši mají root a kolečko začne znova.

Od: ivinek*
Datum: 08.04.13 14:37

To musíš stahovat z mobilu přes internet v mobilu či wi fi

Od: anonim
Datum: 20.06.16 14:57
Štáhní si služby google play,pokud to nemáš,najdeš to v aplikaci stazene

Datum: 24.06.16 15:12

Po třech letech jí to určitě pomůže...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.