Čtečka QR kódů Nokia

Od: Datum: 01.04.13 12:03 odpovědí: 5 změna: 02.04.13 15:25

máte někdo nainstalovanou aplikaci čtečka QR kódů od Seznam.cz na Nokii s OS Belle a jak vám event. funguje? mám C7 a vždy mi to při načtení píše, že kvalita je nízká a tím pádem nic nepřečte. možná je to tím, že fotoaparát na tomhle telefonu je snad nejhorší co jsem kdy kde viděl

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.13 12:28

Měl jsem n97 mini a vyměnil za Xperia Ray. V porovnání těchto dvou telefonu, už bych si nikdy nokii nekoupil. Čtečka na nokii přečetla jenom nějaké kody na xperii nemám problém :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.04.13 13:03

Mě čtečka na Nokii N900 přečte kódy bez chyb (ty URL fungují) i když já to na displeji ještě nedocentruzju a je to rozmazané jak máslo na chlebu.

Datum: 01.04.13 13:58

Zkus BeeTagg nebo ScanLife.

Od: edge®
Datum: 02.04.13 10:39

Na Nokii N8 jsem zatím neměl žádný problém. Jen jeslti nebude problém, že C7 neobsahuje autofocus. Vyzkoušej ještě nějaké jiné čtečky.

Od: bmbx®
Datum: 02.04.13 15:25

Ono je potřeba aby QR kód byl vyfocen dostatečně z blízka (aby zabral co největší plochu snímku ) a k tomu je potřeba "makrorežim" který mají mobily poze s autofokusem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.