Jak vrátit mobil bez udání důvodu

Od: Datum: 29.03.13 17:09 odpovědí: 10 změna: 29.03.13 18:35

V kameném obchodě jsem si koupil mobilní telefon. Po pěti dnech jsem ho odnesl na prodejnu a řekl jsem že mně něco nechunguje jak má, tak jsem mu ho tam nechal aby to nějak sprovoznil. Po pěti dnech my ho vrátil a řekl že to bude fungovat. Na druhý den jsem tam byl znovu že mně to nefunguje jak má. Tak jsem ho chtěl vrátit a on my řekl že to není možný. Neboť ten telefon funguje jak má. Tak jsem ho chtěl vrátit jako ( bez udání důvodu ) a bylo my řečeno že to nepujde. Tak si nevým rady co dělat. Byl bych rád kdyby jste my mohli pomoct. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.13 17:16

no, bez udání důvodu ho asi těžko vrátíte. To by se mi ale docela líbilo. Nědo bych na pár dní potřebovala, tak bych si to koupila, použila k danému účelu a zase vrátila. Třeba v létě, když se má sekat tráva. Hupky, koupit sekačku, posekat a pěkně dojít na prodejnu vrátit...Lepší jak půjčovna ;)

A jestli Vám "něco" na mobilu nefunguje, tak ho řádně reklamujte.

Ohodnoceno: 0x

Od: nicknicknevim
Datum: 29.03.13 17:29

Například v datartu to možné je... Já jsem si takhle potřeboval vytepovat auto, tak jsem si u nich koupil tepovací lux za 8.000,- pak ho do dvou dnů vrátil, samozřejmě vyčistěný po tepování mého auta a v pohodě mi ho vzali... To sámé u fotoaparátu, potřeboval jsem něco vyfotit kvalitně, tak jsem si u nich koupil zrcadlovku za 15.000,-, vyfotil, do 5 dnů vrátil a opět v pohodě. Slyšel jsem, že to pak dávají do aukcí, tak nevím...

Od: pacourek*
Datum: 29.03.13 17:17

V tomto případě vrátit mabil bez udání důvodu opravdu nejde (toto pravidlo platí pouze pro obchod mimo provozovnu)Ve vašem případě je jedinná možnost odnést mobil k soudnímu znalcia nechat ho posoudit zda funguje nebo ne

Od: aleseek
Datum: 29.03.13 17:23

Snad si koupím výrobek který bude fungovat jak má? A když tak nefunguje tak je mně kničemu a chci ho vrátit. Tak jak to je tedy?

Datum: 29.03.13 17:26

*zed* Dojdeš do prodejny a budeš ho reklamovat. Jestliže Ti reklamaci neuznají, budeš se muset obrátit na toho soudního znalce. Co na tom nechápeš?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.03.13 17:27

a kdo rozhodne, že nefunguje tak jak má? vy? na základě čeho?

zapomněl jste napsat, co konkrétně nefunguje jak má...

doplněno 29.03.13 17:48:

takže jste si vybral špatný telefon. telefon, který funguje jinak než ten kamarádův... telefon vlastně funguje správně, jen vy chcete něco jiného. chápu to správně?

Ohodnoceno: 4x

Od: aleseek
Datum: 29.03.13 17:37

U LG optimus L7 mně nešli aplikace ukládat na paměťovou kartu. U mobilu co mně pojčil kamoš to šlo bez problému ( samsung galaxy S II ) . Z toho důvodu sem ho chtěl vrátit neboť telefon nemůžu využít tak jak jsem si myslel. Jsem omezen pouze pamětí telefonu.

Datum: 29.03.13 17:47

"This is not a bug, this is a feature." Telefon opravdu pracuje tak jak má. Jediné, co můžeš udělat, je přesunout už nainstalované aplikace.

http://www.askmefast.com/How_…s_L7-qna3397051.html#q2920947

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 29.03.13 17:38

Počtěte si v jejich obchodních podmínkách a konfrontovat s OZ. Přijít s reklamací něco nefunguje...

Od: 111®
Datum: 29.03.13 18:35

to je přece jednoduché, přijdeš,položíš mobil na pult, nic neřekneš a jdeš...

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.