Převod čísla k BLESK mobil

Od: Datum: 29.03.13 12:53 odpovědí: 7 změna: 30.03.13 13:10

Zdravím dříve jsem měl tarif u Vodafonu a když jsme ho zrušili tak náma dali nějaký polo-předplacenku. (Můžeme volat kolik chceme, ale neplatí žádný tarif a po měsíci příjde vyúčtování).

Chtěl bych změnit operátora na Blesk mobil, ale nevím co dělat k přechodu čísla musím něco řešit s Vodafonem? Nebo stačí počkat do konce měsíce zaplatit u něj dosavadní útratu a v obsluze BLESK mobilu převod čísla udělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: koukolik
Datum: 29.03.13 12:58

Blesk to má popsané na svých stránkách. Koupíš si jejich simku, na stránkách samoobsluhy zadáš pokyn k převodu. Pak ti přijde tzv. PAC kód, který je nutné doručit na Vodafon. Nejlépe na prodejnu, neboli kontaktní místo, kde to zadají do systému a pak už jen čekáš, kdy stará karta přestane fungovat. průběžně tě Blesk informuje SMS zprávou, jak je převod daleko.

Samozřejmě je nutné se připravit na přemlouvání a vykecávání proč přecházíš a taky výhrůžky, že se už někteří od Blesku vrací zpět k Vodafonu *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.03.13 13:00

Tak to, abych o šel koupit dneska, protože zítra se zrovna k Vodafonu dostanu. Jinak nevadí když jim to tam budem dávat, že ještě není konec měsíce? Resp. ještě není zaplacena útrata?

Od: koukolik
Datum: 29.03.13 13:04

Tak rychle to nebude. Doručení PAC kódu trvá pár dní. Pozor! I když se PAC kód objeví v samoobsluze Blesku, nemůžeš ho ještě použít. Je nutné počkat na doručení SMS anebo mailem. Po doručení kódu do Vodafone může převod trvat až měsíc. Taky mám dojem, že v případě tarifu (ne předplacenka) bude nutné zaslat písemnou výpověď ale to by řekli přesně na tom Vodafone.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.03.13 13:05

Tyvole to je složitý *smich* To se na to asi vyto. a nechám si dvě čísla :D

Od: koukolik
Datum: 29.03.13 13:09

Ale není, to jen tak vypadá *smich* akorát to dlouho trvá. Jak myslíš, jestli ti na starém čísle nezáleží, můžeš začít používat nové a Vodafunu jen poslat výpověď. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.13 00:18
avatar

Já to měl přes samoobsluhu na Bleskmobil převedeno za 3 hod. Musíte mit PUK ke staré Sim kartě

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koukolik
Datum: 30.03.13 13:10

To jsi ale určitě přecházel od O2. Bleskmobil je totiž stejná firma, takže s tím nedělají žádné oucapky :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.