Připojení pc k tv

Od: Datum: 29.03.13 09:40 odpovědí: 7 změna: 29.03.13 11:32

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám monitor s TV Tunerem a doteď jsem ho měl připojen jen ke staré televizi a měl pouze analogové kanály. Teď rekonstrujeme byt tak jsem kabel od monitoru natáhl k té krabičce ve zdi. Jedou mi ovšem pořád ty stejné programy. Když najedu např. na Disney channel vyskočí mi zakódovaný kanál. Mám ještě jednu televizi u které je set top box od UPC. Mám tedy ten kabel monitoru natáhnout do krabičky nebo do set top boxu aby mi jeli všechny programy ( asi 130 programů)? Díky za rady Ondan :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.13 09:56

Pro příjem všech programů musíš mít kartu od UPC. Takže buď vezmeš STB od té staré a dáš ho k monitoru nebo koupíš do monitoru CA slot a od UPC si objednáš druhou kartu. Obě TV na jednu kartu nepojedou.

Ohodnoceno: 2x

Od: ondan
Datum: 29.03.13 10:18

Aha, díky :( u té staré žádný set top box nebyl, jede na analog

Datum: 29.03.13 10:28

Myslel jsem samozřejmě tu TV s STB. U každé TV musíš mít STB (pak kanály volíš na STB) nebo v ní CA slot s kartou (pak volíš kanály přímo v TV/monitoru).

doplněno 29.03.13 10:41:

Ano. Podle mě je výhodnější ho koupit než pronajmout, protože ho případně použiješ u jakékoli nové TV. Předpokládám samozřejmě, že ten monitor má slot pro tento modul. Zavolej na UPC a domluv se s nimi. Podívej se taky na ceník, protože pronájem té druhé karty taky nebude zadarmo.

doplněno 29.03.13 10:52:

Je to podobné, jako když si pronajmeš druhý STB. Ale fakt to teď nemám čas v ceníku UPC hledat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.03.13 10:46

Jo takhle aha :D takže si objednám od upc CA slot + kartu. A za tu kartu se něco platí když mám už jeden set top box mám?

Datum: 29.03.13 10:47

OK, díky za radu :)

Datum: 29.03.13 11:32

Jo já už to asi našel

Přijímací zařízení - dočasné poskytnutí
Dočasné poskytnutí CAM modulu 49,40 Kč - Měsíční poplatek za dočasné poskytnutí CAM a karty Conax

Přijímací zařízení - prodej
CA modul (příslušenství k TV přijímači s DVB-C tunerem a CI+ slotem) 1 209,00 Kč - Kupní cena CAM SMIT (standard CI+). K CAM je zapůjčena přístupová karta Conax (zůstává ve vlastnictví UPC).

Díky za vše :) *palec*

Datum: 29.03.13 10:33

Takže si mám objednat toto: http://www.upc.cz/televize/Pr…-digitalni-televize/ca_modul/ a tu kartu vezmu kde? Omlouvám se za tamk blbý dotaz ale v tomhle se nevyznám :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.