Výběr mobilního tel

Od: Datum: 22.03.13 09:02 odpovědí: 6 změna: 23.03.13 15:27

Dobrý den,

Prosil bych o radu ohledně koupi mobilního telefonu.

Dnes na každodenní telefonování používám Siemens C55.Je 10 let starý a naprosto bez problému odolává těžkým podmínkám, kterým ho vystavuji.Jako vedoucí v těžkém provozu udělám cca 40-50 hovoru denně.Tento provoz je náročný s hlediska kovového prachu.Za dobu 10 let telefonu jsem 4x měnil reproduktor.Výměnu jsem prováděl vždy sám a cena nového rep. stála do 100,-Výměna bez šroubování, jen nacvaknutí nového...Vyměněno bylo i nesčetně baterii...

Můj dotaz zní:Jelikož se dnes neorientuji v nabídkách telefonu a každý preferuje jinou značku je to spíše otázka do pranice, ale ti co telefon používají na volání a ne na hry by mi snad mohli poradit, jaký odolnější telefon (pokud existuje) vybrat.Když otevřu např. server Heureka a koukám na recenze k mobilům, tak snad každý má nějaké větší či menší mouchy.Od tel. nečekám nic jiného, než že bude dobře telefonovat.

Moje min požadavky:

Telefon

SMS

Světlo (bývá obvykle součást jako blesk)

Budík (nastavitelná hlasitost)

Odolnost při pádu (ten můj má více jak 100 pádu na beton)

Čitelnost

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.13 09:06

Pokud chcete opravdu odolnou věc tak doporučuji tohle: Sonim XP3300

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.03.13 09:12

Datum: 22.03.13 09:12

já doporučuji značku Evolve nebo Caterpilar řadu nebudu uvádět určitě si vyberete*smich*

Datum: 22.03.13 09:29

Dobrý den , řešil jsem podobný problém jako vy jsem podnikatel elektrikář , často na stavbách pořád prach bordel , není výjmka že mobil spadne samozřejmě že do prachu a největšiho bordelu , osobní telefon mám SIII ten by byl asi dnes již mrtvý s těch staveb ale jako pracovní mám mobil od výrobce co vyrábí stavební stroje *smich* moje spokojenost nezná hranic ten mobil vydrží všechno jedná se o "caterpillar CAT B10 " jedná se o mobil určený na stavby , dílny do extremního prostředí je odolný proti vodě , prachu , pádům , špíně , mrazu ten CAT B10 je smartphone tedy dotykový chytrý telefon má android stojí asi 8000 Kč , pokud jste odpurcem chytrých telefonu tak berte caterpilar CAT B25 je to klasický tlačítkový "hloupý" telefon stojí kolem 2 500 Kč ale doporučuji chytrý telefon ulehčí život , je to ocenitelný pomocník jinak odolný mobil dělá i JCB ten ale stojí kolem 10 000 Kč je to také chytrý telefon. odolné mobily dělá i Evolve.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.03.13 18:10

Děkuji Všem za zajímavé názory.

zatím lustruji recenze uživatelů nabízených telefonu, ale asi se budu muset seznámit s těmito modely osobně na živo.Zdá se mi, že někteří recenzisté píšou v určité averzi, kterou zrovna pro daný model mají a dost pak celkový dojem z telefonu zkreslují.

Datum: 23.03.13 15:27

Dobrý den, vašim požadavkům přesně odpovídá Evolve Gladiator RG300, který navíc vyniká i vyjímečnou výdrží baterie, vodotěsností i požadovanou prachotěsností. Pokud se Vám nebude líbit tak bych doporučil se podívat na další mobily od firmy Evolve, Cat, Nokia.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.