Jak resetovat myčku Beko DFN 6632

Od: Datum: 21.03.13 18:28 odpovědí: 1 změna: 22.03.13 00:17

Prosím vás, nevíte někdo,jak se spouští uplný reset myčky? Po prvním mytí myčka nechce ukončit program a neustále vypouští vodu. Mnohokrát jsem nalil vodu ručně do myčky v domění, že přestane vypouštět a ukončí program.Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.03.13 00:17
avatar

Dobrý den, rozumím tomu tak, že chcete vymazat již zvolené funkce a začít znovu. Podle návodu to může blokovat funkce "dětský zámek", která se musí nejdříve vypnout (str. 26). Jinak je možné stornovat programy (viz str. 24) až po stisknutí určitých tlačítek - myčka si pamatuje nastavení těch programů i po vypnutí a zase je začne provádět po zapnutí, proto se musí vynulovat. Čtu ten návod rychle, ale snad jsem to pochopil správně. Doufám, že ten návod máte. Pokud ne, tak je ke stažení viz odkaz. Ale, v mém PC se ta stránka načítá velmi pomalu a musí se dlouho čekat. Pak je možnost (po opsání textu) ten návod ve formátu PDF (asi 6 MB) stáhnout. Snad Vám toto pomůže. Zdravím!

http://www.navodnaobsluhu.sk/…mo-22/1289/beko-dfn-6632.html

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.