Samsung nebo huawei?

Od: Datum: 07.05.13 19:32 odpovědí: 12 změna: 16.05.13 21:24

Dobrý den, uvažuji o koupi nového telefonu a váhám mezi SAMSUNG GALAXY ACE 2 s Androidem a HUAWEI ASCEND W1 s Windows Phone 8. Poraďte prosííííím :)

doplněno 07.05.13 19:58:

ještě jsem narazil na ZTE GRAND X IN

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.13 19:41

rozhodne android!

Ohodnoceno: 5x

Od: bmbx®
Datum: 07.05.13 20:06

Mobil s windows phone rozhodně nebrat ani zadarmo a Huawei byť by byl s androidem taky ne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.05.13 20:30
zadarmo klidne prodám, a koupím Androida :D
Ohodnoceno: 0x

Od: willianor*
Datum: 07.05.13 20:09
ahoj ja mam samsung galaxy ase 2 a jsem s nim spokojena a muj znamy ma huawei a uvazuje ze ho proda a koupi si nejaky s androidem jelikoz je silene pomaly co se nacitani tyce a celkove orientace je prej slozitejsi jak u androidu takze asi bych ti doporucila ten samsung s androidem
Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.05.13 20:19

Rozšíření microsofťáckých windowsů na PC je jedna z největších chyb počítačového světa která lze těžko napravit, lidi nedopusťte aby se stejná chyba zopakovala v mobilních zařízeních ;)

doplněno 07.05.13 21:52:

dawidecek:

ale tím, že mobil s windows phone který získáš zadarmo prodáš a pořídíš si androida, podpoříš šíření win phone, já bych jej rozšlápl :D

Datum: 07.05.13 22:27

presne tak a tim nejvic utrpela nokia , uplne mimo si sla vlastni cestou , prvne symbian ... pak vznikl android a banda po nich silela , ale nee nokia si sla porad vlastni cestou symbianu a nasledne WP ... a tim utrpela , z gigantu se stal propadak.

Datum: 07.05.13 23:19

Nokie začala nezvládat od okamžiku kdy mobilní telefony začali mít víc funkcí než telefonování a posílání SMS a od té doby dělá jen samé kopance. Dala by se vyjmenovat celá řada nepovedených telefonů ať dizajnově, nebo uživatelskou nepřívětivostí. Přijmutí windows phone je poslední hřebík do rakve.

Datum: 08.05.13 11:55

Dobrý den, Samsung galaxy ace 2 je dnes už docela zastaralý, upřímně bych si ho nevybral ani když byl nový, protože nepatří k nejkvalitnějším a nejspolehlivějším. Zbývá tedy Huawei a ZTE, mě osobně se tedy líbí oba :D , ZTE je rozhodně vybavenější, ale poslední dobou ztrácím důvěru k Androidu. V mém okolí se za poslední půl rok asi 7 lidem ztratily všechny osobní data z androidu, obnovilo se tovární nastavení, ovšem bez jakéhokoli jejich zapříčinění, prostě a jednoduše samo :D . Ovšem podle mě u tak drahého telefonu je ten systém určitě doladěnější. Huawei má zase dvoujádrový procesor, opravdu velkou baterii a Windows Phone. Výběr je jen na Vás, ZTE je vybavenější, Huawei má větší baterii. Přikládám odkaz se srovnáním všech 3 telefonů.

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?catcomp=1&itemlist=37792%2c48020%2c48013

Přeji šťastný výběr :) .

Datum: 08.05.13 12:04

Kdo nezálohuje data riskuje ztrátu dat na čemkoliv a kdykoliv a čím víc jsou důležitá, tím větší pravděpodobnost je, že se to stane ;)

Datum: 08.05.13 12:54
Mám ascend g 300 uz rok a nedám na něj dopustit. Spolehlivý telefon, tvrzené odolné sklo, po roce ani skrabanecek , vydrž výborná i po roce. Dnes se dá poridit i ascend y300, který ma dvoujadro, jinak parametry a velikost srovnatelné. Jen je poněkud hranatejsi . Samsung byť s androidem rozhodně ne. Je to predrazena pomalá plecka , dcera ho má a ani sluchatka nejsou v balení. Rychlost a vydrž se nedá taky srovnávat.

Datum: 08.05.13 12:59

Taky rozhodně Android

Od: kenseiarrs*
Datum: 16.05.13 21:24

Samsung bych nebral.. Žádný ze samsungů, co jsem měl se nevyrovnal Huawei..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.