Zablokování sms od operátora!

Od: Datum: 09.03.13 22:46 odpovědí: 7 změna: 10.03.13 08:35
Hezky večer přeji.Dají se v nastavení v telefonu(samsung galaxy ace 5830) zablokovat informační zprávy od operátora?Jde o to že jsem si zkraje týdne stěžovala na lince,jak si mohou dovolit posílat mi informační zprávy ve 3h ráno o levným tarifu.Bylo mi vysvětleno že operační středisko vyšle zprávu a ta se zpožděním dorazí někdy i v noci.Dnes v 5:15minut ráno opět sms o obnovení zúčtovacím období.Tak kde to jsme?Je to nefér k lidem co spí a vůbec už mě štvou i s tím jak mě rychle na zákaznické lince odbyl že za to může počítač.systém.Co s tím nebo snimi mám dělat,děkuji.And.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.13 23:55

Mně pomohlo na zákaznické lince (mám T-mobile) zakázat informační SMSky, nastavili mi i zákaz s kontaktováním kvůli marketingu (pravda, už před několika lety, ale snad je to možné i dnes).

doplněno 09.03.13 23:56:

Důležitých SMSek např. o změně obchodních podmínek apod. se to nedotkne, ty chodí dál. Ale mně vždycky chodí ve dne.

doplněno 11.03.13 08:23:

Mně to T-mobile také nenabídl.

Každý klient/zákazník může kdykoliv odvolat svůj předchozí (často vnucený) souhlas k použití svých osobních údajů k marketingovým účelům kdykoliv odvolat.

Telefonát na zákaznickou linku je zdarma, tak jsem jim zavolala...

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 10.03.13 08:35

No vidíte a mě to ani nenabídl.
Od: mowla*
Datum: 10.03.13 00:09

..."Je to nefér k lidem co spí"... *smich* A co chudák, kterému něo takového přijde v 10:00 - a je po noční? *smich*

BTW - jak píše Ivzez - u opa (Vodafone) jsem si zakázal reklamní SMS i sdělování čísla vrámci prodeje ´marketingových´ balíků a za cca 14 let, co to číslo mám, mne někdo otravoval cca 2x (a kdoví, odkud číslo vzal)... A jiná čísla prostě vypnu, když nechci být rušen...

;)

Ohodnoceno: 2x

Od: emergency
Datum: 09.03.13 23:19

..z android marketu si stáhni aplikací Blacklist+ a do blacklistu vlož to číslo z kterého to chodí a zatrhní možnost block sms..sms se objeví v loglistu, ale nepřijde na mobil takže neobtěžuje..můžeš blokovat i hovory, mms nebo skrytá čísla..osobně aplikaci používám a spokojenost..jednoduchá a intuitivní

Datum: 10.03.13 08:15

Děkuji.Asi to tak udělám.
Datum: 10.03.13 08:03

Já tedy nevím...já mám na telefonu tlačítko, který telefon vypnu a pak můžou posílat co chtějí *smich*.A kdo mi něco potřebuje sdělit ,sdělí mi to druhý den . Když telefony nebyly nebylo to jiné. Naučte se ,aby vás telefon neovládal, ovládejte vy jeho. Přeji pěknou a klidnou neděli.*slunce*

Datum: 10.03.13 08:13

Jsem v situaci kdy telefon nemůžu vypínat v noci ani po noční.Mám mámu v nemocnici a pro změnu po noční ve všední den zas holku ve škole.Takže to nejde.Kdyby se něco stalo tak se mi nedovolaji.Děkuji.Vám taky příjemnou neděli.Dnes naštěstí tak brzký budík nebyl.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.