Nová Mp3 a už je problém!

Od: Datum: 09.03.13 07:48 odpovědí: 13 změna: 25.05.16 15:48
Dobrý den,dostala jsem novou Mp3ku SHIBAI JAPAN! Bohužel záruka nebo něco takového u toho není.. Mp3ku jsem poprvé chtěla zapnout,ale nešlo to,tak jsem si myslela že je to baterii a dala na nabíječku. V návodu je napsané,že když se nabíjí musí být v režimu On a pokud to dam do režimu Off,tak se nabíjet nemá! Ale i když při nabijení přepínam mezi Off a On tak žadná reakce. Pořád se to nabíjí a normálně jede,ale jakmile nabíječku odpojím,Mp3ka se vypne a i když dám On,stejně se nezapne.. Zapne se zase když ji dam na nabíječku a tak je to pořád dokola! Prostě se bez té nabíječky nezapne. Baterie je plně nabitá,to se mi tam ukazuje,ale prostě bez te nabíječky se to nezapne. Nevíte co to může způsobovat? Nebo co tam opravit,aby jela normálně? Moc děkuji za odpovědi..
Ps:možná je to celkem zmatené,ale lepe to popsat neumím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.13 08:56

Já si mylim že nejlépe bude jít s tím do popelnice...

Zkuste jí připojit k PC. A nebo pokud má na sobě tlačítko restart tak to zkuste manuálně restartovat. Můžu se zeptat na cenu? Asi tak 100KC že je to bez záruky co?

Ohodnoceno: 0x

Od: luke237
Datum: 09.03.13 09:18
Lepsi nez do popelnice je to vzit, vyuzit sve zakonem dane dvoulete zarucni doby a omlatit to prodejci o hlavu.

Datum: 09.03.13 15:47

Bohužel záruka nebo něco takového u toho není...

Proto jsem psal ať s tím de do kotáku.

Datum: 09.03.13 15:58

Záruční lhůta je povinná.

doplněno 09.03.13 15:59:

Takže vzít fakturu a reklamovat.

Datum: 09.03.13 18:33

Neviděl jsem nikdy mp3, která by běžela při připojení na PC. A máte tam sluchátko?

Datum: 16.03.13 11:32

Pokud nemáte záruční list, dostala jste tu Mp3ku darem a nefunguje tak jak má, tak ji zkuste prodat a pokud se to nezdaří tak ji položte k popelnicím. Mp3ky takové nebo podobné značky jsou spíš na nervy než na hudbu.

Od: aqualung*
Datum: 07.05.13 10:04

Mám doma starý,funkční MP3 přehrávač na paměťovou kartu,jestli chceš tak Ti ji dám libornator@seznam.cz

Od: mkat®
Datum: 07.05.13 17:08

Môže byť vadna bateria v prehravači.Skusiť novu a uvidi sa.Len či sa to oplati?

Od: nicola*
Datum: 10.05.13 22:05

Ahoj já sem jí taky dostala jako dárek a mam uplně stejný problém *zed* taky na to nemám řešení takže jestli někdo ví tak mi prosím napiš tě děkuju

Od: nicola*
Datum: 10.05.13 22:08

a to sluchátka mám zapojenéé :(

Datum: 10.05.13 22:18

A nejsi ty náhodou "nikisky"? Už vážně nevím, nešlo by sem aspoň dát fotku?

Od: karelhavlicek
Datum: 05.11.15 10:06

Dobrý den.

Bohužel, Shibai má vnitřní akumulátorek s nepatrnou kapacitou , při připojení na nabíječku nebo 5V výstup z počítače si "to" rychle zvedne napětí na 5,1 V, takže tím se nabíjení přeruší a baterie zůstane nenabitá.Podle mne je to chyba výrobce a nic se s tím dělat nedá. Přístrojek je prakticky nerozbiratelný, výměna baterie nemožná a také beze smyslu z výše uvedeného. Jsou 3 možnosti: - vrátit v obchodě jako nepoužitelné, - nebo zahodit, - nebo (uvažte) to používat jako paměťovou kartu - při připojení na USB počítače.

S pozdravem ...ing.Karel Havlíček

Ohodnoceno: 1x

Od: dominik
Datum: 25.05.16 15:48

Mám úplně stejnou, jakou vy a ten samej problém :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.