Revitalizace vody

Od: Datum: 10.04.11 11:04 odpovědí: 18 změna: 29.03.15 18:18

Máte někdo doma revitalizátor vody?Je opravdu tak dobrý jak se píše?Dík.

doplněno 10.04.11 15:40:

Zajímají mne jen seriozní odpovědi,hovadiny stylu Sisyfos a Heřt si nechte od cesty.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jerey
Datum: 10.04.11 15:28

Ano, je jeste lepsi nez dobry *smich* Dalsi info treba zde : http://www.sysifos.cz/index.p…=vypis&sec=1237224017&lang=en

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.04.11 15:36
Co to? 21 let delam v oboru...ale tohle jsem jeste neslysel.., musim se nekde na skoleni zeptat...a hned si par kusu objednam..do sbirky kuriozit.

Datum: 10.04.11 16:31

Rekl bych ze si par kusu do sbirky kuriozit neporidite - leda byste byl rozmarily milionar ;)

Datum: 10.04.11 23:34

To Des:

nejde o název zařízení,někdo řekne revitalizace,někdo úprava vody.Ale je nutno si uvědomit,jaké nedostzatky z té tvé domácí vody chceš odstranit,pak je možno jednat o technologii.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Od: des*
Datum: 11.04.11 00:48

Jabrako,jde o ten přístroj,co už tady dali nahoře odkazy,dávali to totiž na čt2 a dost to bylo chváleno.Tak jsem myslel,že to třeba někdo doma má.Ovšem jak je tady zvykem,udělají lehce z člověka vola,spíš než poradí.Mne to zaujalo spíš z technické stránky,protože dát za to 20tisíc,to holt nemám.Mám hodně tvrdou vodu a pomohl mi magnetický upravovač,čímž dám nějakým oslům ,vítr do plachet.Ale zvykám si.*bum*

Datum: 11.04.11 02:45

To: des@ Nikdo z nikoho nechtel delat hlupaka, pokud jsi to tak pochopil, omlouvam se. Ja jen nechtel, aby firmy typu "Grandner@Technologies" delaly hlupaky z nas .. To je cele ... pokud se tyce treba magneticke upravy vody .. to je jaksi prokazano, tady se rozhodni sam ... ale tyhlety sarlatanske metody .. to je na kriminal... a to ze na CT neco vysilaji .. to ze je neco v televizi jeste neznamena ze je to pravda .. lidi, pouzivejte rozum!

Datum: 11.04.11 09:44

Zařízení pro změkčení vody v RD stojí cca 12-14tis Kč bez DPH od renomované firmy.

Pořad na ČT 2 o něm zřejmě nikdy nebyl, ale to by mi vadilo ze všeho nejméně, protože firma dá záruku jak na samotné zařízení, tak na garanci výstupních hodnot.

Koneckonců nechat si v nezávislé laboratoři změřit tvrdost vody je záležitost za pár korun. Pak máte jistotu, že to opravdu funguje.

Už podle ceny zařízení kterou Vám píšu v úvodu, mi není jasné cože za zázrak v ceně 20tis Kč by to mělo být.

Do kanceláře mi stále chodí zástupci různých firem a nabízí své produkty z oboru TZB, ale za celou dobu co zde sedím tady nebyl nikdo z žádným zařízením pro "revitalizaci" vody...toho bych si musel pamatovat.

Z toho mi plynou dvě možnosti...:

a: Buď je to zařízení tak geniální, že firma co ho prodává žádné projektanty pro spolupráci nepotřebuje

nebo

b: To zařízení je tak pitomé, že se firma stydí za odbornou veřejností chodit...a nabízet ho.

Vyberte si co je libo...

Datum: 11.04.11 20:21
U druheho odkazu si staci precist odstavec 3., ty body v oranzovem a zelenem ramecku jsou krasne...Zasmal jste se alespon u poloviny z nich? Ted pisu jen z mobilu...zitra to mohu okomentovat trochu vic.

Datum: 12.04.11 00:39

Já jsem to nějak doslova nestudoval,jen mne navedlo vysílání čt2 a tak jsem se zeptal...

Od: pavelj
Datum: 14.04.11 22:56

V laboratoři prokázali, že voda má po "revitalizaci" o 30% větší povrchové napětí. Zajímalo by mě proč? To si tam kápli Jar? :)

Od: tofuninja
Datum: 15.04.11 18:32

Odpovedi typu : to si tam kapli jar atd. sou fakt smutny,... proc tolik lidi ma potrebu jen zesmesnovat a dokazovat si jak sou chytry,... ani jeden z lidi co tady takle reaguje nevidel ani aspon ten dokument, ale vsichni sou genialni a nenechaj se prece oblbnout nejakejma podvodnikama z rakouska. Ceskej narod je fakt k placi,...

Od: pavelj
Datum: 16.04.11 20:47

Prosím přečtěte si můj příspěvek s Jarem ještě jednou - byl ve stejném duchu jako váš... :) Dokument jsem viděl, a stejně jako zakladatel diskuze bych rád získal odpověď od někoho nezaujatého, kdo tento revitalizátor má...

Podle mě ale bude výsledek stejný, když si koupíte pořádný neodymový magnet za pár stovek.

Od: beb
Datum: 02.04.14 23:07

presne,kdyby si o tom alespon neco zjistili. pred sto lety lidi take neverili,ze se dostanem az sem a kde sme a hlavne kde budem?to cemu ted neverite,se jednou budete divit :)

Od: janajirku
Datum: 17.04.11 21:40

pořad jsem viděla také a velice mne zaujal. Zkusila jsem se o tom přístroji dozvědět více hlavně na rakouských intern. stránkách a docela jsem vystřízlivěla. Prošls jsem mnoho odkazů na testy které dělaly renomované instituce ať již hygiena, tak státní úřad pro kvalitu vody atd. Všechny testy dopadly tak, že tato revitalizovaná voda nemá žádné mimořádné vlastnosti. Ani na růst rostlin, ani na chuť. Jediné co bylo potvrzeno, že neobsahuje jedovaté, či závadné příměsi. Vše je shrnuto na Wikipedii - http://de.wikipedia.org/wiki/Belebtes_Wasser. Tam také uvádí, že ve Švýcarsku je od r. 1999 je zakázána reklama na terapeutické účinky této vody. V Německu je řazena mezi potraviny a nesmí se prokazovat jako prospěšná zdraví bez podložených údajů. Na diskusních příspěvcích psala jedna uživatelka, že kupovala v lékárně pro dceru homeopatikum, které jí vždy zabralo, ale jeden čas se objevilo toto homeopatikum v této revitalizované vodě a dceři nezabíralo. Když si tato žena vyžádala homeopatikum v jiné vodě, zabralo okamžitě. Po čase tato lékárna od této revit. vody ustoupila. Proto je třeba zvážit veškeré příspěvky a být opatrný zvláště u těch které pracují pro prospěch té které firmy. Zdá se, že odbyt v Rakousku, Německu i Švýcarsku již stagnuje ale trh u nás je po této stránce ještě nedotčen. Buďte proto opatrný než se rozhodnete přístroj zakoupit.

Datum: 17.04.11 21:55

janajirku-dík,již vím že to byla jen reklama v čt2,pěkně skrytá v nevinném pořadu.Bylo to tam vychválené,myslím že se na to chytilo víc diváků.

Od: buss®
Datum: 17.04.11 22:11

Nemám, nechci, piji to co mi teče z kohoutku bez jakýchkoliv přísad (ščáva a pod), klidně se v lese napiji z potůčka, studánek a jsem z d r á v! Být příliš choulostivý je k ničemu, nedivím se skláceným lidem nacpaných vitamíny a jinými blbinami.
Když, tak pivo, víno, slivovičku a
Je mi krásně, je mi krásně, jsem pozitivně naladěn, mladý, krásný, zdravý, bohatý, pohybuji se v prostředí fantastických žen, venku je nádherná směs sněhu, bláta, deště, vichru a slunce a každý večer ulehám s pocitem intenzívně prožitého dne.

Od: leone
Datum: 29.03.15 18:18

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.