Přímotop Hyunday CON 300

Od: Datum: 22.11.12 23:48 odpovědí: 3 změna: 23.11.12 15:06

Přímotop Hyunday CON 300 jsem koupil na chalupu. Potřebuji aby nezamrzla voda v koupelně a WC. Má to termostat, větrák, časovač. Podle údajů má ochranu proti zamrznutí.

Máte někdo zkušenosti, jestli když by klesla teplota na zámrznou hodnotu tak to začne topit? Dá se tomu věřit?

Díky

Honza.

HYUNDAI CON 300

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 23.11.12 00:11

Proč by to nezačlo topit? Nevím kolik m2 potřebujete uchránit před mrazem. Když nastavíte na nejmenší výkon (asi to má asi 750W) a potřebujete uchránit 20 m2 tak se vám to nepovede a voda zamrzne. Moje zkušenost před x lety.

Datum: 23.11.12 12:01

Díky, jde jen o koupelnu 3x3 m. Jde mi o to jestli ten přímotop skutečně zapne a při kolika stupních. Zapne třeba při +1 C?

Bohužel nyní nemrzne abych to mohl vyzkoušet. Až začne mrznout, tak zase na chalupě nebudu.

Díky Honza.

Datum: 23.11.12 15:06

do odpadu obvykle sypu sůl a nezmrzne, ale co se vody týče, tak zdi promrzají také zvenku a v trubkách voda zmrzne, doporučení tedy ještě jednou, vodu vypustit a do odpadů sůl. Možná je to pravnější, ale zase abyběžel ten přímotop, tak by se mi protáčely panenky při účtu za elektřinu...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.