Jak vytvořit dětský pokojík pro kluka a holku

Od: Datum: 21.11.12 19:12 odpovědí: 6 změna: 21.11.12 23:02

Dobrý den, náhodou nerenovujete někdo dětský pokoj? chci malým dětem udělat nový pokojík, holka a kluk a nevím jaké barvy použít, nábytek světlý,modré dvířka. uvažoval jsem o jedné stěně modré a zbytek bílé nebo to zkombinovat s jinou barvouu , ne zelnou, ta byla ted...a hlavně jak to zkombinovat? a koberec je vzorovaný spíš do zelena

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 21.11.12 19:58

ráda chodím koukat na bydlení do: mimibazar.cz. Je tam spousta obrázků a fotek od maminek, které fotí své bydlení, pokojíčky dětí, tam se můžete podívat na inspiraci: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?typ=6

Od: paja75
Datum: 21.11.12 21:41

koukal jsem, líbí se mi ikombinace modrá a růžová, akorat ted bych potřeboval poraditjak to zkombinovat...růžovou u potele holky, modrou u postele kluka a zbytek bílá?

Od: pt®
Datum: 21.11.12 21:47

Klidně dejte modrou a růžovou, ale v jemném pastelovém odstínu, aby pokoj působil klidně a ne agresivně. - pt

Od: paja75
Datum: 21.11.12 21:46

no i když kluk v růžovém pokojíku, to asine... tak asi zůstanu u jedné modré a zbytek bílé...

Datum: 21.11.12 23:02

Shodou okolností jsem odpoledne mluvil se svojí známou bytovou architektkou, zrovna šla od nějakých lidí co si ji pozvali na konzultaci a radu, a ona povidá: "Proboha proč všichni lidi si myslí, že dětský pokoj musí být pestrý... proč všechny dětské pokoje hýří všemožnými a nemožnými barvami. Oni si opravdu myslí, že se to těm dětem líbí...?"

Tak jsem se dozvěděl, že barvy v dětském pokoji jsou věda, že závisí na povaze dítěte, že jinak je to v hrací části, jinak v učící a ještě jinak ve spací...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.