Zakrývací lišta

Od: Datum: 20.11.12 18:02 odpovědí: 5 změna: 20.11.12 19:49

Dobrej, potřebuju poradit. Na chodbe mám na zdi dřevěný obklad, ale časem začal od zdi odstupovat, tak jsem jej pořádně uchytil. Jenže, z hora, mezi obkladem a zdi je několika milimetrová až centimetrová mezera. Chtěl bych tam dát nějakou lištu, a napadlo mě, jestli se nedá koupit nějaká gumová, rohová lepící lišta? Nemůžu najít. Ještě jsem uvažoval zaspárovat tmelem, ale toho tmelu by bylo potřeba více.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sanyo*
Datum: 20.11.12 18:22

A proč tam nekoupíte lištu dřevěnou - rohovou, ta by byla asi nejlepší, né ( dřevo k dřevu)? Myslím, že má vnitřní šířku cca 4-5 cm a minimálně centimetrovej roh.

Datum: 20.11.12 18:38

To nahoře na palubkách nemáš žádnou ukončovací lištu? Pak by bylo nejelegantnější nechat udělat novou, trochu širší lištu.

Od: mjoe
Datum: 20.11.12 19:07

Ano, ukončovací lištu tam mám, ale právě nedoléhá už přímo ke zdi. Je tam mezera. Dřevo je světlé a zeď je bílá, proto mě napadla takový způsob. Dávat další hrubou lištu na lištu už se mi nezdá tak vhodné.

Datum: 20.11.12 19:13

Já jsem nemyslel dávat lištu na lištu, to by opravdu nebylo hezký. Tu puvodní lištu sundat a dát místo ní novou, širší.

Datum: 20.11.12 19:49

Není problém potřebnou lištu i vyrobit,maflem dvakrát po délce říznout a je lišta,jaká bude potřeba.

JABRAKA

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.