Řeznická sada nožů

Od: Datum: 19.11.12 17:29 odpovědí: 7 změna: 20.11.12 21:23

Ahoj všem chtěl bych si koupit sadu řeznických nožů na vykoštování domácích zvířat nemáte někdo zkušenosti?Prosím poraďte mi jaké sady jsou nejlepší díky Velda

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.12 18:17

Tydle nože jsme kupovali známýmu řezníkovi k narozeninám když jsme koukali po něaký sadě tak to nebylo co jsme chtěli tak jsme to museli sestavit zvlašt a ty nože si pochvaluje do dneška jak z pohledu kvality a trvanvosti tak prací s nimi

http://www.kds.cz/produkty/1276-reznicke-noze/

Od: sanyo*
Datum: 20.11.12 18:16

S těmi noži KDS co koupili tomu řezníkovi, které stojí kolem 150-250,-Kč a s kterými je spokojen, tak mám za to, že Vám asi neřekl skutečnou pravdu, aby Vás neurazil a nebo to není profesionál a jednou za rok dělá zabíjačku. Za tím si zcela stojím, za ty peníze to musí být pro profesionála "šunt".

Datum: 20.11.12 21:23

no nechci vám přímo oponovat ale on to nedělá jednou za rok on při práci přes rok udělá až 180 prasat sice jen některý jen rozbourat ale dělá i výrobu a opravdu si na ně nemuže stěžovat :D ba naopak si je chválí :D

Od: maci11
Datum: 19.11.12 18:55

Od: hopŽ
Datum: 19.11.12 18:57

Dobrá značka je výše uvedená KDS, prý se velmi zlepšila Tescoma, naopak na Solingen jsem slyšel několik stížností, že to už není co bývalo. Ale osobní zkušenost nemám.

Od: sanyo*
Datum: 20.11.12 05:32

Ty Solingeny na snímku budou zcela určitě perfektní, ale asi pro Vás nedostupné, jednou jsem viděl i držel jakési Solingeny v sadě, bylo vidět, že to je nějaký šmejd již od pohledu, podle mne to bylo něco podvodného, což je něco podobného, jak hovoří pán někde o tom, že slyšel o nekvalitě Solingenu. Pro amatéra je KDS možná jakýmsi řešením, osobně jeden mám taky, ovšem dodávám, že mám také vykošovák Tescoma a je velmi dobrej. KDS mu nesáhá ani po uši. Pozornost věnujte také broušení a ocílce, nekvalita je velmi znát. Jakmile někdo doma brousí těmi prodávanými tzv. brousky s kovovými talířky a plastovou rukojetí, tak to je o ničem a je to přímo neštěstí na všechny nože.

Datum: 19.11.12 19:06

kds je dobrá volba taky doporučuji

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.