Nejste přihlášen/a.
Dobrý den,
Prosim o radu. Kopu zaklady pro kovove schodiste. Jeden zaklad mam 120x100 a hloubka 80 cm. Druhy zaklad 40x120 a hlobka 100 cm. Zemina na dne zakladu je jilovita a hrozne nestabilni. Citim jak se v ni zaboruju nohama. Jak by jste postupovali? Je dobre reseni ten prvni zaklad prohloubit na 100 cm, dat na dno geo textilii + 15 cm kamennou drt? Vaha schodiste cca 800kg. Diky za rady
Prosim o radu. Kopu zaklady pro kovove schodiste. Jeden zaklad mam 120x100 a hloubka 80 cm. Druhy zaklad 40x120 a hlobka 100 cm. Zemina na dne zakladu je jilovita a hrozne nestabilni. Citim jak se v ni zaboruju nohama. Jak by jste postupovali? Je dobre reseni ten prvni zaklad prohloubit na 100 cm, dat na dno geo textilii + 15 cm kamennou drt? Vaha schodiste cca 800kg. Diky za rady
8 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení
Jak hluboký je septik? Pokud tam má zůstat jímka tak by chtělo udělat základ minimálně stejně hluboký jak je septik. Svod od okapu také někdy budete muset řešit aby nebyl napojen do splaškové kanalizace. Zalit ho v tomto stavu betonem není dobrý nápad.
Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.
Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]

