Vchodové dveře

Od: Datum: 16.11.12 19:41 odpovědí: 2 změna: 19.11.12 11:57
avatar

Naše bytové družstvo vlastní 3 bytové domy z roku 2001. U jednoho z nich se vchází do bytů, resp.do předsíní přímo z chodníku, ve dvou vyšších podlažích se vchází do bytů z pavlačí. Vchodové plastové dveře do těchto bytů včetně futer jsou již zralé na výměnu.Můžete mně prosím doporučit materiál, z jakého by dveře měly být vyrobeny, příp. i osvědčeného výrobce? Dveře by měly být odolné vůči povětrnostním podmínkám, měly by mít solidní izolační vlastnosti a splňovat požární předpisy. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.12 16:36
avatar

Ač tvrdím, že dřevo se dá dát všude, vchodový dveře je trochu vyjímka. Tam záleží na místě kde budou. Pokud je hned za nimi vytápěná předsíň, asi bych se klonil k plastu. Ten velký rozdíl teplot, mezi zimou venku a teplem v bytě, to dřevo prostě špatně snáší. Pak přichází bohužel na řadu plast. Takhle od stolu se více říci nedá.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: snehulak*
Datum: 19.11.12 11:57

Soused použil na podobné dveře hliník, zatím nelze popsat nějaké zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.