Zrušení trvalého pobytu

Od: odpovědí: 1 změna:
Jsem vlastníkem domu, kde bydlíme spolu s rodiči. Problém je v otci, který dělá velké problémy - pije, neplatí žádné příspěvky na bydlení, naopak, ještě vysává peníze, psychicky nás terorizuje a pokusil se o to i fyzicky. Matka s ním zatím rozvedená není. V domě má, od doby co v něm bydlíme, trvalý pobyt. Nabízeli jsme mu, že mu zajistíme jiné bydlení, ale trvá na tom, že v domě zůstane. Existuje nějaká možnost, jak mu trvalý pobyt mohu zrušit a poté ho vystěhovat a nebo má otec pravdu a teror bude pokračovat dál? Vím, že existuje možnost ho nechat policií na několik dní vystěhovat, ale nejsem si jistý, že to něco vyřeší. Navíc pokud bych chtěl dům po nějakém čase pronajmout, tak v případě, že mu pobyt zrušit sám nemůžu, si neumím představit, co s tím. Děkuji za odpověď.
1 odpověď na otázku

 

 


0x

mat-Tady je rada draha nejdříve by se měla matka rozvest.Potom se musi majetkově vypořadat. Potom podat soudní žadost o vystěhovani otce. A rada na konec poradit se nejdříve s advokatem.SO.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]