K čemu to je na věšáku?

Od: ® odpovědí: 19 změna:

Přišel jsem k takovému věšáku na dveře, co se zahákne za okraj. Bývají i jednoduché, ale tento je přes celé dveře a držátka má plastová, posuvná. Jenže z každé strany má něco, na co jsem dosud nepřišel k čemu to slouží. Není to ani na poutko, na kabelku, šňůru atd. Dole je to totiž neuzavřené. Poradíte někdo? Díky

K čemu to je na věšáku?
19 odpovědí na otázku

4x

To je na ručníky, které nemají poutko. Jen se to tam do té štěrbiny zasune.

Tak jsem to vyzkoušel. Jenže štěrbina je až dolů, takže značně nepraktické. Projede to často skrz a spadne na zem. Nevím, nevím.

3x

Na něco, co nemá poutko?. Velký šátek, lehký pléd?

doplněno 27.07.20 16:09:

Čím dál víc jsem přesvědčená, že je to na textil bez poutka. V bytě do toho zasunu pletený svetr, v dílně starý ručník nebo hadr. Do koupelny bych si to pořídila, jen kdyby to nebylo v tmavé barvě. Háčky na župany, ty zvláštní úchyty na ručníky.

V kuchnyi mám něco podobného na utěrky.

1x
Na kytku do klopy přece.

27.07.20 15:31

K čemu to je na věšáku? #2

0x

Na zavěšení ramínka?

Ne, to by prasklo, nebo projelo drážkou.

0x

Jen mě tak napadlo... není to na pověšení šatního ramínka? Ten kovový háček se buď prostrčí spodem, nebo což je zřejmě jednodušší, tou mezerou, která tam je zepředu vidět. *zmateny*

Jak píšu, určitě ne. Kdyby na něm bylo třeba sako, tak to projede tou mezerou a spadne na zem.

Já vím... odpovídal jsem v době, kdy tu nebyla žádná nodpověď a než jsem ji poslal, tak mě předběhl kolega... *nevi*

0x

Je to na delsi zahnutou lzici na nazouvani bot.

To jako vážně nebo hádáte?

...tak zrovna na nej koukam

V tom případě na dvě lžce, ale přátelé...kdo z vás je má?

0x

Na deštník se zahnutou rukojetí? Na čisticí váleček na textil? Na dlouhou lžíci na boty? Všechno je možné. Ale ta mezírka má asi nějaký účel, počkám si na správnou odpověď

0x

Podle mne jste přišel k nekompletnímu věšáku a něco vám zřejmě chybí. Domnívám se, že tam přijde zasunout nějaká tyč, nebo profil s koncovkamí které se zasunou do těch objímek. Na to se múže v koupelně či jinde rozprostřít ručník k sušení. Toť můj názor.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]