Kamiony v zahradě

Od: odpovědí: 3 změna:
Dobrý den, je možné aby soused,který má stavební firmu, parkoval v zahradě s těžkou technikou a asi 5 kamiony? Ráno startuje vozy v 5,30, dělá hluk a o smradu z výfukových plynů ani nemluvím! Bydlíme v malé vesnici a všechny okolo to celkem obtěžuje. Děkuji za informaci.
3 odpovědi na otázku

 

 


3x
avatar martincakl

No...legálně to možné není (ale prakticky to možné je).

Parkoviště, případně manipulační plocha (což v případě 5 kamionů a další techniky je), musí splňovat nějaké předpisy..osazení odločovače ropných látek, odvod dešťových vod..

Ale jestli si na něj troufnete poslat někoho ze stavebního odboru, životního prostředí...to je otázka.

 


2x
avatar dabel
Pokud je to jeho pozemek tak si tam parkovat múže
Druhou otázkou je co by tomu řekli na životním prostředí?
S takových strojú a aut občas unijají ropné látky a pokud by tam přišla kontrola a něco našla - vždycky se něco najde mohl by mít majitel slušný problémy

 


1x

Nemůže. Nákladní auto musí mít své sídlo, kde stojí, když zrovna nejezdí. Nesmí být např. přes noc ani zaparkované na ulici nebo na parkovišti (s výjimkou parkovišť pro náklaďáky určených, třeba u čerpacích stanic).

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]