Záchodový papír

Od: ® odpovědí: 24 změna:
Přátelé, dotaz hodný správného škrblíka. Jaký a kde kupujete záchodový papír v rozumném poměru kvalita/cena? Doteď jsem několik let brával ty větší role v lidlu, ale po změně dodavatele je kvalita mizerná - trhá se a nebo okamžitě žmoulá. Nepotřebuji ty rádoby značkové silně předražené výrobky, ale samozřejmě chci zachovat nějakou rozumnou kvalitu. Nějaké tipy?
24 odpovědí na otázku

4x
Máš recht, zrovna jsem si s tím novým vytřel a je to tenký šmejd, ale zase dobře se rozmočí v míse. Snad budou v Lidlu prodávat ten lepší Eco.

3x

Musíte kupovat ten třívrstvý. Ty "velké" role jsou vlastně "zlodějna", protože to je ten nejtenší toaleťák a musíte ho odmotat víc, takže vůbec nic neušetříte. Ona ta role vypadá velká, ale ve skutečnosti ho vypotřebujete víc, protože je tenký. Já kupuji značku Zewa nebo Linteo 3 vrstvý. Vždycky mají nějaké akce a to si pak koupím do zásoby třeba 3 balíky. A uvidíte, že Vám nakonec vydrží déle, než ten obyčejný. Zkuste to. Třeba tento zrovna ho mají v Tescu. Ale je to taleťák, který koupíte všude. Akorát stačí pohlídat akce.

Ta větší role z lidlu byvala ok. Většina stačila bez přeložení, semtam se holt přeložil. Jen nový dodavatel stojí za bačkoru.

3x

Rozumná kvalita, hygiena a skrbličení = umejt zadek ve sprše. Já to večer spojím z koupáním a mám vystaráno na 24h. Rozmáznout papírem hov.. po zadku je hnus.

Nezlobte se, ale nejdřív si snad zadek utřete a pak použijete bidetovou nebo běžnou sprchu.

lidus: Není co, položím kabel. Asi zdravá strava nebo dobré trávení.

musím souhlasit s gumidem...moje děti nebylo nutné nikdy utírat papírem. Snad jen vyjímky v kojeneckém věku s plenami. Vždycky běžím s papírem za nima k nočníku a na wc (jako správná matka- ukaž zadek) a ono není co utírat...fakt asi dobrá strava, nevím*nevi*naopak kamarádka má vždycky děti zesr...né až"za krk"*smich*

2x

Já většinou tenhle eva.cz/... ale nejezdím speciálně do Evy, jen když jedu kolem, nebo kupuji zde vyplatise.cz/... 8 rolí za cca 35-40 Kč, jsem taky skrblík, co se toaleťáku týká :-D

2x

Nejlevnější papír je žádný papír. Vedle mísy jsem si instaloval bidetovou spršku na sprchové hadici, po použití otřu zadek pro kontrolu houbou a čistota je dokonalá. Papír je tam jen pro hosty, co tenhle fígl neznají, nekoupil jsem ho už pár let.

Záchodový papír

Tohle je dokonalá kopie toho co mají v jižních krajích... Já se spokojím s normální sprchou, je to trochu pracnější.

Ano, inspiroval jsem se v Izraeli. Na rozdíl od běžné sprchy tahle sprška stříká koncentrovaněji přesně tam, kam je třeba, a síla proudu se snadno reguluje. Je to dokonce lepší než klasický bidet a studená voda skvěle působí na hemoroidy.

No tak s tímhle běž do prxxxle!

1x

V Bille v akci velké balení třívrstvého papíru, nebo v Albertu, také v akci.

1x
V Kauflandu v akci za cca 45 korun 8ks balení třívrstvého s označením Harmony od výrobce SHP group (výrobce harmasanu). Koupím celý balík těchto osmikusových nebo i dva a mám na půl roku pokoj.
Kupovali jsme třeba i Tento, ale subjektivně nás tolik nepřesvědčil.

1x

Ekonomy (tak nějak) v Penny když je akce kupujeme celý pytel. Mám doma ale na skříni a bohužel z vozíku tam nedosáhnu a popis je zrovna na druhé straně.

1x

Osobně o ceně nepřemýšlím. Potřebujeme wc papír, tak jdu a koupím. Kupuju tří a někdy čtyřvrstvý s mandlovým olejem.

V práci máme dvouvrstvý a je to hnus.

Nojo.. S dvou vrstvym je to stejné jako s cirkulárkou. Chvilka nepozornosti a máte prst v pr**li
Starý vtip, já vím ale nedalo mi to.
My tyhle papírové záležitosti kupujeme zásadně v Polsku v biedronce. Ani jejich papírové ručníky u nás nemají konkurenci.

0x

V Lidlu Eo-zelený-8rolí cca 39kč.

Taky nekupuju ty předražené, ale využívám akcí a beru vždy balení 8rolí. Jak je cena kolem 39kč tak beru...chodím do Tesca či Alberta, většinou je vždy nějaký v akci.

Jinak spokojenost v rodině je ze Zewou. Linteo nekupuju ze zásady, jejich výrobky smrdí chemii.

0x

Panapr v penny nebo v COOP -u v Merkuru.

0x

Dnes je všelijaký možný výběr toaletního papíru. Každý si vybere. Kdysi za totáče, když nebyl k sehnání, tak se používalo Rudé právo. Bylo takové měkké.

0x

Opravdu osvědčený mám z Lidlu. Je čtyřvrstvý, Floralys. Ten s kačenkou. Bohužel ho přestali mít v běžné nabídce a k dostání je jen občas v nějaké akci. Ještě jsem neobjevila žádný, který by se mu vyrovnal. M.

0x

Zewa nebo Rossman. Ale nejraději používám vlhčený.

0x

Kupujeme v Penny Ekonom, když je v akci, vezmeme celý balík. Já ještě vlhčený v Lídlu.

0x

Suchý papír tedy zásadně NE!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]