1x

Jakou kuchyň - Oresi vážně ne?

Od: odpovědí: 11 změna:

Přečetla jsem si ohlasy na kuchyně Oresi. Za dva dny si ji máme jít závazně objednat. Jsou opravdu tak hrozné? Máte někdo také negativní zkušenosti s kvalitou konkurentů ( Koryna, Sykora, Hanák, IKEA,aj.)?

Prosím, poraďte ne jen mě, ale mnoha dalším kupujícím, jak nenaletět na nekvalitní zboží a nesolidního prodejce / firmu.

Díky předem za Vaše reakce. karkulka z Prahy

11 odpovědí na otázku

0x
Pokud mohu nabídnout nějakou radu - zajeďte se podívat do Brandýsa n.L. -kuchyně Dušek. Je to ohromný areál s výstavou kuchyní např. ze Slovenska a našich výrobců. Zadarmo a velmi ochotně za vaší přítomnosti na počítači navrhnou uspořádání sestavy, kterou si vyberete. Zároven zabízejí velké množství zlevněných spotřebičů za slušnou cenu (z výstavy apod). Jsou ochotní - tak jako vždy mimo ´Prahu:)) a než se rozhodnete pro Oresi, zajeďťe se tam podívat. Předem nakoukněte na www.skladydusek.cz. Je to slušný střed - Sykora, Hanák patří do vyšší cenové skupiny. Přeji úspěch - byla jsem tam, vybrala si...Zu

my tam dnes take byly... predstavoval jsem si to krapek vetsi, ale na obou patrech se vystavuje asi 10 typu kuchyni, ktere se opakuji jen v jinych barvach... asi jsem narocny, ale nevybrali jsme si ani jednu :(

V KIKA apd nas taky nic moc neoslovi, ale neco bychom si u nich asi mohli vybrat. U Duska me stvalo i to, ze nema brzdy dvirek a supliku. Ve 3 rano, to jsou pak rany jako z dela! :D

Asi je to také otázka peněz. Mně ve srovnání s Oresi připadal u Duška lepší výběr a kvalifikovanější jednání. U některých kuchyní ty brzdičky byly:) ale já už se dávno nechodím ve 3 hod. ráno s napít, tak jsem to nepostrádala. Přeji úspěch.Já už mám vybráno, ale neškodilo by tady uvést nějaké zajímavé firmy.Zu

Ahoj!

Díky všem, co jste mi odpověděli. Byli jsme se v Brandýse podívat, ale nabídka fa Dušek nás nijak nezaujala. Souhlasím, že jsem očekávala větší výběr a ani ceny nebyly lákadlem proč zrovna zde vybrat kuchyň.

Vrátila jsem se do pražského studia Oresi a kuchyň objednala u nich. Jsem si vědoma rizika. Firma Oresi prodloužila nyní záruku na své kuchyně z povinných dvou let na PĚT LET. Relativně nízká cena se mi zdá celkem úměrná kvalitě odebrané kuchyně. Prodloužená záruka mi budiž útěchou v případě reklamací ev.vad, závad.

V září budu moci poskytnout své první dojmy, jak se vše vyvíjelo dál. Hezké léto a příjemnou dovolenou všem návštěvníkům této stránky. karkulka z Prahy

0x
My jsme si taky objednali kuchyň u Oresi. Všechno jsme si pohlídali, takže všechno proběhlo v pořádku. Už při vyřizování byl pán v prodejně velmi ochotný a příjemný. Vyšel vstříc i našim speciálním požadavkům. A to jsme se hodně navymýšleli, no spíše já jsem se navymýšlela. Dovoz i montáž v pohodě, i ti chlapi co to přivezli byli super. Linku máme měsíc a jsme spokojeni. Nic nepadá a ani se nikde nic neodlupuje. Ahoooooj Danča

0x

Zdravím a přikládám i naši zkušenost. Kuchyň jsme dlouho vybírali a stále se nemohli rozhodnout, kde ji pořídit. Náš favorit, ohledně ceny byla právě firma Oresi kuchyně. Po proštudování různých diskuzí, jsme byli troch zaskočeni kritikou, ale řekli jsme si, že to zkusíme. Jelikož se nám kuchyně ve studiu zdály být pěkné, požádali jsme hned o návrh. Prodavačka byla velice ochotná a velice dobře nám poradila a sestavila variantu, která se nám zamlouvala. To vše zadarmo s ujištěním, že je to skutečně nezávazné. Studio, kuchyně i přístup prodavačky na nás mile zapůsobil, tak jsme si linku za dva dny šli objednat. Kuchyňská linka dorazila tak jak nám bylo deklarováno. Montáž proběhla v pohodě ( u montáže jsem byl a nesrovnalosti hned připomínkoval). Dnes kuchyň slouží a doufám, že dlouho ještě bude.

Karel J.

0x
Mám skušenosti asi půlroční s kuchyněmi Oresi je to velice kvalitní kuchyň podle cenové dostupnosti v čr,ale pokud si člověk chce zahrát na ruského bohatýra smrdícího ze stepy,tak si musí na 100% vzít kuchyň od našich bohužel taky omylných výrobců schovávajících se za EU certifikáty atd.

0x
Já jsem s linkou od Oresi jako takovou celkem spokojená (akorát šuplíky při zavírání občas drhnou), co bylo ale katastrofální, byl přístup prodejce v liberecké prodejně - chtěli jsme si přikoupit další díl, ale jeho arogantní chování a nedodržování termínů mě už nadobro odradilo. Nikdy více

0x
Zdravím všechny, reaguji na kuchyně Oresi máme ji cca 2 měs. Musím říci že jsem si ji představovala jinak nebyla nejlevnější , ale police ve skříňkách a jinde jsou ,,okousané jakoby je manžel uřízl na cirguli. jsou tam i jiné nedostatky ( vady na dvířkách apod.) sepsali jsme reklamaci 3.7. a dodnes u nás nikdo nebyl. Stále je slibováno že přijedou dnes, zítra, za měsíc... a dodnes u nás nikdo nebyl, překvapilo nás takové jednání, nejsme schopni je k nám dostat, stále jim to časově nevychází. Je to pochopitelné vždyŤ zakázky jsou důležitější než reklamace.

U nás je to podobné, první dodávka rychle a v pořádku. Dokud není zaplaceno vše probíhá rychle. Pak už je zákazník nezajímá. Všem, co si koupili linku od Oresi přeji, aby se na vám na kuchyňské lince neobjevily žádné skryté vady, protože firmu ke sjednání nápravy nedonutíte (zkušenosti z Brna).

Dobrý den všem. Mé zkušennosti s firmou Oresi jsou smíšené. Jsem z Teplic a musím říct, že vše je o přístupu JEDNORTLIVÝCH PRACOVNÍKů ve fi. Oresi. Navštívila jsem jednu prodejnu Oresi a byla jsem zaskočena celkem nepříjemným přístupem prodavačky a i samotným návrhem jako takovým. Na internetu jsem si našla další nejbližší prodejnu Oresi, která byla v Mostě. Po telefonické dohodě jsem si sjednala schůzku a musím řítc, že přístup i návrh byl tedy opravdu úplně o ničem jiném. Prodavač byl velmi vztřícný a ochotný, během cca hodinové návštěvy mi několikrát přědělal celý návrh... Byla jsem velmi spokojená a kuchyňskou linku si tedy zakoupila. Nyní ji mám 2 měsíce a musím říct, že vše je v naprostém pořádku:) Lucka

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]