Bednění u kamínkového koberce

Od: ® odpovědí: 1 změna:

Ahoj kolegové.

Měl bych prosbu ohledně rady a zkušenosti s kamínkovým kobercem. Před mnoha lety jsem ho udělal u bazénu a musím konstatovat, že to byla nejlepší volba a byl super. Byl na horní rovné ploše, což byla brnkačka. Změnil jsem bydliště a mám nový bazén. Nyní však řeším boky bazénu. Vím, že se musí udělat bednění, ale jak udělat, aby kamínky a pryskyřice se nechytly k beděnění. Chtěl jsem desky obalit strečovačkou, ale výrobce to nedoporučuje. Nechce se mě bednění namazat olejem. Jakou máte zkušenost? Dobrá rychlá rada by byla fajn, vše realizuji tento víkend. Díky za radu. K.

1 odpověď na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, kolega používal potravinářskou folii, když nechtěl, aby se přilepil silikon na "protikus". Pokud si myslíte, že folie není vhodná, tak snad koupit ve stavebninách nejlevnější lepenku (papírovou, černou a bez písku) a z ní nastříhat potřebné pruhy k deskám. Zdravím!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]