Rekonstrukce podlah v činžovním domě

Od: ® odpovědí: 1 změna:

Dobrý den,

měl bych pravděpodobně debilní dotaz/prosbu... rád bych v činžovním bytě udělal nové podlahy, které jsou na dřevěných trámech, skladba podlahy je standard v domě ze 40 let, tzn. škvára, prkna apod. A teď k dotazu... je zde někdo z Praze a okolí, kdo se s tímhle problémem už zabýval, nejlépe, kdo to už rekonstruoval? Velmi rád bych se na to přijel podívat s možností doporučení nějaké firmy... Co jsem objel firmy, tak každá mi nabízí něco jiného a každá samozřejmě říká, že to jejich řešení je nejlepší a já, jelikož jsem v tomhle amatér, tak nevím, čemu už mám věřit a nerad bych naletěl.

Díkes

JD

1 odpověď na otázku

0x
Osobně bych se zeptal majitele bytu, jestli tu podlahu můžu předělat (pokud nejsi majitel ty). Někdy do takových věcí štourají i památkáři. Vytrhal bych prkna, trámky, označil si čarou, kde bude vršek podlahy-případně ještě odebrat 1cm na plovoucí podlahu a mirelon, udusal škváru (nebo odebral a pak udusal) a odlil bych minimálně 5 cm betonu uvnitř s karisítí oka 15x15 průměr drátu 4mm. Na vrch můžeš odlít samonivelační hmotu (stěrku).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]