Jak zabezpečit dvere

Od: odpovědí: 10 změna:
Ahoj , potrebuju poradit , existuje nějaké zařízení na dvere , který hlásí kdyz se nezavrou dvere? Kluk sel do skoly a nezavrel dvere . Měli jsme 3 hodiny otevřeny dvere . Naštěstí bydlíme nahoře . Sousedka nám je zavřela . Děkuji za odpověď
10 odpovědí na otázku

 

 


7x
avatar majsterjoe

Eh, co tak naučit syna kontrolovat jestli pořádně zavřel?

To chcete na všechno čidla, snímače, detektory a přemýšlet už nebude nikdo?

Jistě existuje několik zařízení které by mohli být použity. Ale je to opravdu potřeba?

 


5x
avatar jenyk

Kam by to mělo hlásit? Tobě do práce na mobil? A pak zase budeš volat mladýmu ať maže domů zavřít?

Nejdřív bych zkusil to mladýho naučit a kdyby to nešlo, (čemuž tedy nevěřím, tak bych nainstaloval Brano. Dveře se zavřou samy.

 


1x
avatar lidus

Jednou při odjezdu na víkend jsem zamkla na dva západy ale bohužel nezavřené dveře, od té doby si dávám pozor a ještě to kontroluje manžel. Otevřeno bylo celou sobotu i v noci, sousedka to zjistila až v něděli dopoledne a jelikož má klíče, zamkla. Bydlíme ve 4 patře.

 


0x

Nic si z toho nedělej. Už se mi 2x stalo, že jsem na ulici zapomněl zamknout auto a nic se nedělo. Naopak se mi jednou do zamčeného auta vloupali (rozbité sklo u spolujezdce). Takže vše je věc náhody a shody okolností;)

 


0x

No my tedy máme čínské "brano"aliexpress.com/..., ale u brana je potřeba, aby bylo takové kování, které umožňuje snadné zavírání dveří přibouchnutím. U nás se dveře otevírají víc než 100x denně a brano je hlavně proto, aby nelezly pořád kočky do baráku.

 


0x
Tchán používal toto- alarmsecurity.cz/...

Ale toto zařízení hlídá otevření zavřených dveří. Ne naopak.

Maximálně to hraje, když někdo prochází, ale dveře to nezavře (nedovře).

Tohle používám taky(trochu upravené)- otevřou se dveře-začne to pípat-zavřou se dveře- přestane to pípat.Stejně ať máte zavřené a zamčené nebo nezavřené a odevřené dveře,tak pokud by vás chtěl někdo vykrást,tak se do bytu dostane i kdyby kluk zamkl správně zavřené dveře.Poradit nejde - musíte ho naučit kontrolovat dveře 2x a zamknutí při zavřených dveří.

 


0x

Pořiďte si do bytu nějakou hodně malou EZS...

google.cz/...

 


0x
avatar arakain77

Kupte Brano a máte klid.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]