Folie do truhliku

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den chystám se na výrobu vyvýšeného dřevěného truhlíku, chtěl bych poradit co dát dovnitř okolo stěn za foliii aby to nepropouštělo a dřevo déle vydrželo. Tkaná textílie (taková ta černá co je v zahradnictvích je propustná?) tak by zbytečně to mokro prosáklo až na dřevo ne? výška truhlíku asi 50-60cm.

4 odpovědi na otázku

 

 


3x
avatar totak
Jo, tkaná fólie na záhony je propustná. To by ti dřevo zhnilo. Nevím délku truhlíku ale možná by se dovnitř hodil silný černý pytel na odpadky . Dat ho dvojitě.

 


3x

Teď řeším totéž *zmateny*. Netkanou textilii budu dávat pod to, nebudu mít dno, aby přebytek vody odtékal. Přicvaknu ji. V železářství jsem viděla takové folie černé tlusté rovné i bublinkaté. Odvinou určitě potřebnou délku. A přes nějaké plastové kousky to přitluču nebo nastřelím. Pytel by se snadno proděravěl, to bych neriskovala.

 


moc díky teď mě při čtení napadlo dát tam nopovou folii

 


0x

Tu silnou folii, co jsem navrhovala k vyložení truhlíku, mají ve stavebninách. Budu tím obkládat dřevěné stěny zvýšeného záhonu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]