1x

Tesla Saver - opravdu to funguje?

Od: Datum: 11.08.17 19:49 odpovědí: 23 změna: 13.08.17 21:52

Na reklamy v internetu většinou neklikám a příliš se jich nevšinám. Dnes mne zde na poradně výjimečně zaujala reklama na snížení účtu za tlektřinu a tak jsem se nechal zlákat a kliknul jsem na ní. Byl jsem si téměř jistý, že to bude nabídka na přechod k některému dodavateli elektřiny. Ono to je ale nabídka nějakého přístroje Tesla Saver která údajně stačí zapojit do zásuvky a ten pak snížuje spotřebu elektrických spotřebičů. Nějak důkladně jsem to celé nepročítal, ale připadá mi to celé být docela dost podezřelé. Všude tam píšou kolik elektřiny se dá tím ušetřít a nikde jsem nenašel nic o tom na jakém principu to pracuje. Našel jsem pouze, že to zlepšuje kvalitu doručené elektrické energie, optimalizuje její distribuci, odstraňuje parazitické chyby a prodlužuje životnost přístrojů. Celé tak jak to prezentují mi to připadá docela dost podezřelé a že hlavním cílem je oblbnout lidí a vylákat z ních peníze za nějakou asi blbost. Zajímá mne co si o tom kdo nyslíte a jaký máte na to názor. Adresa te stránky na kterou reklama odkazuje je https://moje-rada.net/jan/3491.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.17 19:57

Určitě je to skvělé, alespoň pro prodejce. A těch kladných ohlasů vkládaných po pár minutách. Podle toho jste snad jediný, kdo to ještě nemá.

Ohodnoceno: 0x

Od: alkon
Datum: 11.08.17 20:05

Ano, pro prodejce je to určitě velmi skvělé. Pokud jde o ty komentáře tak to snad musí být něco zázračného když to úplně každému funguje a šetří elektřinu.

Datum: 11.08.17 21:53

Je vám doufám jasné pane alkone, že ty komentáře jsou také podvod? Někdo s ne moc bujnou fantazií a průměrnou inteligencí se snaží vzbudit dojem regulérní diskuze. Ale je nade vší pochybnost, že je to fake.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.17 23:03

still10k: Ano to mi je samozřejmě jasné. Nikde jsem nepsal, že tomu věřím. Jen nemyslící blázen to může brát vážně a tím já nejsem.

Datum: 12.08.17 00:34

Za zeptání nic nedám, víte radši se ujistím, pro jistotu. Lidé jsou různí, i někteří vysokoškoláci věří takovým pitomostem, to byste koukal *smich*

Datum: 11.08.17 20:06

Opravdu to nefunguje a nikdy fungovat v domácím prostředí nebude. průmyslu sice něco existuje (kompenzace učiníku), ale to je opravdu jiné tema a jiné technické provedení...

Ohodnoceno: 2x

Od: vernon
Datum: 12.08.17 08:55
Diskuzi bez pravopisných chyb nevěřím, je jasné že není skutečná... ;)

Datum: 12.08.17 11:25

Je asi dost takových co tomu uvěří a naletí na to a tak to zkouší dokud to jde. Nechápu ale jak vůbec takové stránky a reklama na to můžou existovat když je jednoznačně jasné, že je to podvod a klamání lidi. Co na to policie? Těch to nezajímá? Vždyť to snad musí být trestné a nějaký zákon by se na to dal snad uplatnit.

Datum: 12.08.17 13:02

A navíc je tam napsáno, že pro velký zájem jsou dodávky toho přístroje limitované. Ale zrovna dneska, teda v sobotu ho skladem mají. Měli i v pátek a budou mít i ve středu příští týden. A vůbec pořád. A úplně nejlepší je ten, který tento přístroj doporučuje hned v úvodu. Ten dokonce píše, že odjakživa hledal jak uspořit energii a že k tomu používal i magnety, (což je trestné, protože to je krádež) a že ty magnety doporučoval všem kdo ho o radu žádali a že prý měl štěstí když to pak u některých prasklo a oni museli platit pokutu, protože ti lidé ho nikdy neudali. Veřejně se ten "chytrák" přizná ke krádeži a ještě si tam dá svou fotku.

doplněno 12.08.17 14:16:

Aha, tak to já nevím, protože většinou na takové nabídky vůbec nereaguji. Tady jsem se koukla, protože jsem četla otázku.

Datum: 12.08.17 13:30

Ty doporučující texty jsou nesmysl. stačí trochu hledat a zjistíte, že spoustu výrobků pochybných kvalit "doporučují" jedni a ti samí lidé podle fotky, ale pod různými jmény, takže je jasné, že ty konkrétní doporučující nelze identifikovat, protože neexistují*haha*

Datum: 12.08.17 16:10

suzymon: Snad tomu nevěříš co je tam psané. Jsou to jen vymyslené kecy aby měli čím oblbovat lidí. Možná ani ten pán na té fotce není autorem toho textu.

Datum: 12.08.17 16:24

Ne, nevěřila jsem tomu. A tomu přístroji už vůbec ne. Ale bylo m i divné, že něco takového veřejně plácá.

Datum: 12.08.17 18:05

suzymon: Ono se ani není čemu divit když policií to asi nezajímá a nic proti tomu nedělají, Google jde hlavně o peníze které mají za zobrazování reklamy a co se reklamuje to už jich asi také nezajímá a stejné je to s provozovatelem webhostingu a registrátorem domény. Není nikdo kdo by proti tomu zasáhnul a tak takoví lumpové si klidně oblbují a klamou lidí a asi vydělávají na tom nemalé peníze.

Od: neuvedu
Datum: 13.08.17 16:28

Zmiňovaný odkaz https://moje-rada.net/jan/3491 a i vlastní stránky výrobku https://nejlepsi-doporuceni.com/energysaver/2639/index.php?utm_source=adwords&utm_campaign=P-G-CZ-0326-911-mcpclone01|Tesla-Energy-Saver_BAN-TOP-RON_W1731&utm_campaignid=901775170&utm_adgroupid=43937500254&utm_creative=212189656751&utm_keyword=&utm_placement=www.in-pocasi.cz&utm_target=%2Fscience&utm_device=c&utm_devicemodel=&utm_network=d&utm_adposition=none&utm_matchtype=&utm_clicklocation=9062904&utm_interestlocation=&utm_gaexp={xid}&utm_gaexpvar={xvar}&mgprojectid=1187&mgadid=161265 (záměrně jsem nepoužil zkracovač URL) vedou do Slovinska. Je zde sice uvedena i slovinská poštovní adresa, ae ta může být smyšlená. A už vidím, jak po 44denní nespokojenosti vracíte výrobek do Slovinska (již cena přepravného nebude zanedbatelná) s nejistým výsledkem vrácení peněz. Na "certifikátu" vrácení peněz je vystavujcíí jakási Evka Nosek, vystaveno v Praze 2017. Většinou tyto zahraniční firmy, co se týče vrácení peněz nebo reklamací, vůbec nekomunikují. Sice je v jakýchsi "pravidlech a podmínkách" (vyskakovací okono) umístěných na webu https://nejlepsi-doporuceni.com/... uvedeno: "V případě, že dojde k nedorozumění, můžete poslat žádost o soudní smír pomocí tohoto odkazu: https://webgate.ec.europa.eu/…m?event=main.home.show&lng=CS. Tato smírčí alternativa je možná pouze, pokud žijete v EU, a pod podmínkou, že má obchodník místo podnikání v EU." Tento odkaz je již samozřejmě seriozní, funkční.

Dole na webových stránkách výrobku je uvedeno: TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 1000 Ljubljana, E-mail: jakub.novak@prijemnenakupovani.com.

V "pravidelch a podmínkách" (vyskakovací okno) je pak uvedeno jako prodávající:

DO in d.o.o.
Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia

ID registrace: 6626599000

IČO: 58173641

Registrace na soudu: Srg 2014/25613 / 05.06.2014

Nechal jsem stránku chvíli puštěnou. Začínalo to cca na 23 posledních kusech. Přibývaly hlášky o objednání výrobku a hlášky se spokojeností s výrobkem s takovou kadencí, že za den musí tento výrobek vlastnit každý obyvatel planety. Počet skladových zásob se zastavil na posledních 2 kusech, ale hlášky o nových objednávkách a spokojenosti proudit nepřestaly.

Inu, tržní ekonomika a právní prostředí zavedené majitelem letiště - co není zakázáno, je povoleno - umožňuje existenci takovýchto šmejdů.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.08.17 16:59

Kdyby byli Anonymous co k čemu, tak by dělali DDos útoky na takovéhle weby *tyty*

Datum: 13.08.17 17:22

Kdyby...Kdyby většina lidí používala hlavu k přemýšlení, potom by nikdo podobné ptákoviny nemusel řešit.

K "odhalení" toho, že se jedná o nesmysl nejsou zrovna nutné znalosti VŠ elektro.., ale troufám si tvrdit, že postačí základní vzdělání.

Datum: 13.08.17 17:46

Máte pravdu. Když s hlavou se dají dělat i jiné zajímavé věci: třeba ji strkat tak kam se nemá, někteří ji dokáží s i ztratit. Asi začnu prodávat Mind Saver. Koupím kontejner kulatých náplastí, nalepím na ně dva drátky a je to. Zaváděcí cena 799,- Přidám ještě čepici s nápisem "I use Mind Saver". A když koupíte do 30ti minut, přidám dvě čepice!

A to se vyplatí! *poctar*

Od: bubag
Datum: 13.08.17 18:12

jj, presne tak, prodávat můžu třebas hovno v pytli, tvrdíc, že je to 24karátové zlato za 550kč/kg ... hold nejvíc se vydělává na lidský blbosti ... tím nechci obhajovat ty šmejdy, co to prodávaj, jen tím chci říct, že ten co to kupuje by taky měl zapnout mozek ...

Datum: 13.08.17 21:22

"prodávat můžu třebas hovno v pytli, tvrdíc, že je to 24karátové zlato za 550kč/kg" To sice můžeš, ale je otázka jestli by to tak bylo v souladu s platnými zákony. Nejsem právník a v zákonech se příliš nevyznám, ale myslím, že snad nějaký zákon něco takové zakazuje, prodávat něco co neodpovídá skutečnosti.

Datum: 13.08.17 21:34

Napadá mne, že to může poškozovat dobrou pověst této poradny když si tu admin nechává zobrazovat takovou klamavou a nesolídní reklamu. Lidém je ale většinou asi jedno co za reklamy se na jejích stránkách zobrazují. Hlavně, že jim to vydělává nějaké peníze. :(

Datum: 13.08.17 21:40
Zkuste si takovou reklamu blokovat sám. Většinou má desítku domén, takže blokace jedné nic neřeší a navíc musím na každou narazit jako běžný uživatel. To je skoro nemožné.
Chyba je Google, který nezvládá kontrolovat reklamy, které pouští.
Stále platí, že uživatelé musí používat zdravý rozum a být ostraziti.

Datum: 13.08.17 21:52

Ano, chyba je asi hlavně u Google který ty reklamy zobrazuje. Nejde ale náhodou u Google si nastavit jaké reklamy se můžou nebo nemají na stránkách zobrazovat? Nic proti reklamám zde na poradně, ale nemám přílíš rád klamavé reklamy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.