Vysavač ETA Tiago

Od: odpovědí: 2 změna:

Zakoupil jsem vysavač ETA Tiago. Vysavač má takovou sací sílu, že ač mám nastavenou elekktronniku na nejnižší sání a přisávací otvory na rukojeti otevřené, sací hubice jde velmi těžko utrhnout od koberce a vysát koberec v místnosti vyžaduje nadměrné úsilí. Podle výrobce jde správnou funkci a já jsem jediný, komu to nevyhovuje, Jestli znáte někdo nedestruktiní (záruka) řešení, poraďte.

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Jestli má vysavač funkci vysavání hladkých ploch, jak se vysunou po obvodu hubice katrtáče, tak to zkuste s tím. Blbě to klouže, to ano, ale třeba se koberec časem načechrá a půjde to líp i bez toho.

 


0x

S tím kartáčem je to také možnost, jak radí kolega, ale je to prašť jak uhoď, vysávat se koberec bude blbě taky. To je sáčkový, nebo bez sáčku?

Obecně vysavač míň táhne, když je plný. Ale úplně ideální řešení to také není, každopádně ten výkon se časem určitě upraví, nebude to stále takové dělo ;)

Já tedy na vysavače Eta nenechám dopustit, mám leta bezsáčkový hrnec a *palec2*

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]