Obtezovani 24 h/d stekot psu

Od: Datum: 02.05.17 23:53 odpovědí: 5 změna: 15.07.17 09:34
Uplne souhlasim ,staly stekot psu je to nesnesitelny!:((( Boze muj, jsem taky s timto problemem uz 1,5 roku . Bydlime v baraku,soused pres silnice ma volijery ,kde nabira a cvitci velkopsy. JE TO HRUZA,mam spousta natoceneho videa. Tam min ma 4-6 psu ,kteri FURD 24 hod stekaji a vujou.Nemuzeme spat,prijdu z prace ,chci klid,a h..by-nemam klid ani v noce. Slisime i pres tlousti steny 1,05 m a plus plastovi okna -slisime ! Dite nemuze spat od 8. Mesice zivota Obec resit nechce,sousedi delaji mertviho bruka,ze prej to neslisej. Sraby jsou!Ale vsychni nasi kamaradi,znami a komu poustime video ,jsou v soku.!Jak my muzeme tady bydlet a jak nikdo se nestezuje! Nejsme blazni a uz budeme volat televize. Police neresi,tohle neni jeji problem. Neni to prestupek ani v 00:50, ani v 2:50 ani v 4:30 = stekot hlasity v noci 5 ovcarek -to neni poruseni! A ze je to NORMALNE ,ze pes steka! :;;;JAK JE TO MOZNE,ze v CR ZADNY NA TENTO problem NEJEXZISTUJE ZAKON? Kdo je dulezitejsy pro stat,PSY NEBO CLOVEK? Pak od toho, psychyka cloveka opravdu muze se porusit!:(((( Jak to ZADNA uprava ani pokuta pro majitelej nejixistuje! Uplny bordel . Stat potrebuje penize?! Tak at vybiraje z takovych majitelej, ktery nezodpovedni za svoji zvirata! A porovnovat psy s ostatnima zviratama, nemisite. To nejde! Prosim MOC kdo vi neco o reseni tohoto problemu,napiste prosim! Dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.17 06:46
avatar
Dejte těm psům přečíst tu slohovou práci co jste napsal. Počůrají se smíchy a přestanou štěkat. Možná se i dobrovolně odstěhují.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: kolemjdouci
Datum: 03.05.17 07:02
Ze srdce ti preju az budes v uzkych a prijdes si nekam pro radu, aby se ti okoli vysmivalo.
Tazatel mozna pise tak jak pise, ale ty jsi ubozak.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.05.17 08:50

Anonim, zákon v Česku uvádí, zvuky zvířat tzn. i štěkot psů není hluk, ale ZVUK a na zvuk nejsou žádné hygienické normy, poněvadž to není hluk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tina
Datum: 15.07.17 09:09

V ustanovení §127 občanského zákoníku je stanoveno, že vlastník věci se musí zdržet všeho, čím by nad míru přiměřenou poměrům obtěžoval jiného, nebo čím by vážně ohrožoval výkon jeho práv, kdy kromě jiného nesmí nad míru přiměřenou poměrům obtěžovat sousedy hlukem. Pod pojmem "nad míru přiměřenou poměrům" lze zahrnout i štěkání psa. Z uvedeného tak vyplývá, že vlastník psa musí učinit vhodná opatření, aby zamezil obtěžován štěkotem svého psa, například přemístění boudy, vhodné umístění psa v bytě po dobu nepřítomnosti vlastníka. V případě, že dochází k obtěžování štěkotem psa, má každý občan, který je štěkotem psa obtěžován, právo si stěžovat. V případě, že dochází soustavně k obtěžování hlukem a vlastník psa neučil žádná vhodná opatření k jeho zamezení, může ten, kdo je tímto hlukem obtěžován, podat na tuto osobu žalobu u okresního soudu. V případě úspěchu dané žaloby soud ve svém rozhodnutí zakáže této osobě (sousedovi, vlastníku bytu) obtěžovat jiné sousedy hlukem. Toto rozhodnutí soudu je pak vynutitelné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.17 09:34

Tady nejde asi poradit, stát se to mě tak bych asi ty psy zastřelil, nejlíp majitele, ale to se dneska nesmí. Tak me napadá co tak spusedovi taky pustit něco na pěkné spaní, nahrát zvuky co jdou o nich a zpětně jim je pustit zesíleně . Pocitam ze domluva není možná?

po

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.