Praskliny v asfaltu

Od: Datum: 18.04.17 15:38 odpovědí: 1 změna: 26.06.17 11:20

Potřeboval bych poradit s následujícím- železobetonová stavba, ve které je několik desítek garáží, je tvořena dolním a horním patrem. Povrch v horním patře je litý asfalt, ve kterém jsou praskliny a do stavby při dešti zatíká. Po tom asfaltovém povrchu jezdí garážovaná auta (v horním patře je stejný počet garáží jako ve spodním patře). Je nějaká možnost, že by se praskliny v asfaltu překryly nějakým izolačním materiálem, který by byl na krajích nějak za tepla spojen s asfaltovým povrchem? Pokud to dělá nějaká firma, na brněnsku nebo v okolí, popř. na jižní Moravě, veděl by někdo kontakt na tu firmu? Za případné odpovědi předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.17 11:20
avatar

Praskliny jsou důsledkem pnutí, ne vlastnost asfaltu. Jinak řečeno, ať to zalejete nebo vyspravíte čímkoli, praskne to znovu. Pokud není ani odvedena dešťová voda, dílo zkázy dokoná mráz. Sežeňte si projektanta, aby našel řešení, nalít na asfalt cokoliv jsou vyhozené peníze.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.