Jak umýt ruce od ořechů?

Od: Datum: 25.09.09 16:48 odpovědí: 8 změna: 08.10.15 13:30

Při sbírání vlašských ořechů se mě zbarvili ruce do hněda, poraďte jak barvu umýt. Jdou ruce vůbec vyčistit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.09 17:21

Barvu kůže od vlašských ořechů odstraní peroxid vodíku.Ten,kterým se odbarvují vlasy.Nebo v lékárně jako desinfekce.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: zdenys
Datum: 08.10.15 13:30

Peroxid vodíku(kysličník) je totální nesmysl.Hnal jsem se jako blázen do lékárny a ani po deseti minutách usilovného drhnutí rukou zůstaly ruce hnědé a odličovací tampon bílý jako okvětí lilie.

Takže velký BLUD !

Od: martini*
Datum: 25.09.09 17:22

citronovou šťávou, i tou umělou z lahvičky

Datum: 25.09.09 17:25

Já v práci používám savo a pomáhá skvěle hlavně ošetřit ruce krémem

Od: lidka*
Datum: 25.09.09 17:39

Není to rada, ale povzdychnutí: " Jak ráda bych si barvila ruce od čerstvých ořechů". Když jsou ještě jádra bílá a slupka se dá krásně loupat. *tanec*

doplněno 26.09.09 10:11:

Jak píše martini - citron. Obrátit vymačkané půlky citronu a pěkně potírat hnědá místa. A potom pěkně promastit krémem - stačí Indulona.

Ohodnoceno: 1x

Od: papene*
Datum: 25.09.09 22:43

Lidko to je provokace*bum*

Ty miluji.*andel*

Od: lidka*
Datum: 26.09.09 08:16

To není vůbec provokace, to je jenom povzdechnutí. Kvůli nim jsem byla ochotná i krást. Ne v sadě, ale na aleji u místní silnice, když jsme jezdili ze Seče z ryb. Ovšem tehdy to ještě bylo "nás všech". Dneska by mě možná hnala obecní policie. *hi*

Datum: 24.09.13 12:06

Kyselina citronová (bílé krystalky)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.